HAMMER Watch ponownie w sprzedaży, dla wszystkich chętnych

HAMMER Watch to pierwszy w portfolio marki wzmocniony smartwatch. Do tej pory sprzedawany był jedynie w zestawie ze smartfonem HAMMER Blade 3. Teraz, w odpowiedzi na liczne zapytania użytkowników, zegarek jest dostępny w sprzedaży samodzielnie.

Niedawno marka HAMMER wprowadziła do swojej oferty HAMMER Watch, jednak urządzenie nie dla wszystkich było od razu dostępne. Teraz już jest.

HAMMER Watch ma wzmocnioną obudowę oraz metalowy bezel, czyli pierścień zamontowany wokół koperty zegarka. Dodatkowe zabezpieczenie pełnią gumowe bumpery. Smartwatch został zaprojektowany z myślą o aktywnych użytkownikach np. sportów outdoorowych.

Jak zapewnia producent, dzięki wysokiemu kontrastowi tarczy, odczyt danych na kolorowym wyświetlaczu 1,3” jest możliwy nawet w pełnym słońcu. Urządzenie wyróżnia się również odpornością na wodę i pył zgodną z certyfikatem IP68 (obejmującym zanurzenie do 1,5 m, do 30 minut).

Odbiornik GPS, czujnik pomiaru tętna oraz pulsoksymetr umożliwiają monitorowanie efektów aktywności fizycznej w 8 profilach sportowych. Są to: chodzenie, bieganie, wspinanie, jazda na rowerze, pływanie, piłka nożna, badminton, koszykówka.

Bateria o pojemności 440 mAh pozwala na funkcjonowanie zegarka przez 10 dni normalnego użytkowania lub do 10 godzin w trybie treningu (uruchomiony GPS i pomiar tętna). W zestawie z zegarkiem znajduje się również drugi pasek gratis.

Smartwatch jest kompatybilny z systemami Android i iOS. Dzięki udostępnionej aplikacji

Hammer Watch po zsynchronizowaniu zegarka ze smartfonem pozwala on na otrzymywanie powiadomień o połączeniach i SMS-ach.

Zegarek jest dostępny w regularnej sprzedaży na stronie producenta. Kosztuje 349 zł.

Debiutuje HAMMER watch – wzmocniony smart zegarek z GPS


Facebooktwitterredditlinkedinmail