Debiutuje HAMMER watch – wzmocniony smart zegarek z GPS

HAMMER watch – tak nazywa się pierwszy smartwatch marki HAMMER firmy mPTech. To wzmocniony zegarek z dotykowym ekranem 1,3”, GPS i czujnikami do pomiaru tętna z nadgarstka, ciśnienia oraz saturacji. Wyróżnia się odpornością potwierdzoną certyfikatem IP68, metalowym bezelem oraz tym, co producent określa mianem „HAMMER design”.

Podobnie jak w przypadku Explorera koperta zegarka została zaprojektowana w Polsce przez międzynarodowy zespół. Smartwatch w tej chwili debiutuje jako prezent, który można zgarnąć przy zakupie smartfonu HAMMER Blade 3. W niezależnej sprzedaży ma pojawić się niebawem w cenie 349 zł.

W tej chwili HAMMER watch jest jedynie dostępny jako prezent dla klientów, którzy kupią HAMMERA Blade 3 na sklepie internetowym producenta www.sklep.mptech.eu. Promocja trwa od 10 do 31 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów (ilość HAMMER watchów w promocji jest ograniczona).

HAMMER watch został wykonany z solidnego tworzywa. Jego dotykowy ekran 1,3” chronią ekstra bumpery oraz bezel z metalu. Jak zapewnia producent, ekran wyróżnia duży kontrast, a do dyspozycji użytkowników na start są trzy tarcze do wyboru.

Zegarek waży 55 g. Pozwala monitorować treningi i aktywność w zakresie 8 różnych dyscyplin sportowych: chodzenie, bieganie, wspinanie, jazda na rowerze, pływanie, piłka nożna, badminton i koszykówka, informując o spalonych kaloriach czy przebytym dystansie.

Oferuje więcej informacji o wykonanych treningach, w tym także podgląd do mapy, po sparowaniu go ze swoim smartfonem za pomocą BT 4.0 z aplikacją.

Dzięki aplikacji istnieje też możliwość wgrania dodatkowych tarcz zegarka. Dzięki zegarkowi można monitorować jakość snu, tętno (czujnik pomiaru z nadgarstka), ciśnienie i poziom nasycenia tlenem krwi (funkcja pulsoksymetru) w dowolnym momencie. Opcjonalnie z poziomu zegarka można też aktywować spust migawki aparatu fotograficznego smartfonu.

HAMMER watch oferuje też wgląd do prognozy pogody, powiadomień z innych aplikacji i poziomu naładowania baterii.

Wbudowana bateria 440 mAh zapewnia do 40 dni pracy w trybie czuwania lub do 10 dni podczas zwykłego użytkowania (bez GPS) albo do 10 godzin w trybie treningu (GPS+pomiar tętna).

W zestawie z zegarkiem dostępny jest drugi pasek silikonowy gratis.

Chcąc skorzystać z promocji i odebrać HAMMER watch gratis do modelu Blade 3, warto się pospieszyć. Product zachwala, że zestaw stanowi świetny pomysł na prezent świąteczny lub gift pack dla osoby, która szuka wzmocnionych i sprawdzonych rozwiązań wspierających swoją aktywność.

 

Źródło informacji: notka prasowa mPTech


Facebooktwitterredditlinkedinmail

Komentarze do: “Debiutuje HAMMER watch – wzmocniony smart zegarek z GPS

  1. Zapowiada się całkiem przyzwoicie i wygląda sympatycznie. Z ciekawością przeczytam realne recenzje użytkowników lub bardziej długodystansowych testerów.

  2. Fajny, szczególnie w wersji pomarańczowej, a jak się znudzi to pyk i czarny.

  3. Szkoda tylko, że Blade 3 jest taki drogi. Za tysiaka to bym się nie zastanawiał…