To jest dobre! Darius Robinson z Panthers Wrocław rapuje o zegarku HAMMER Watch

To Hammerowa ciekawostka, którą przegapiłem, ale warto zerknąć 🙂 Darius Robinson, raper, czołowy gracz Panthers Wrocław – wielokrotnego Mistrza Polski w futbolu amerykańskim i jedynego reprezentanta Polski w międzynarodowej lidze European League of Football, wziął udział w kampanii marki HAMMER.

W teledysku, Robinson rapuje o życiu sportowca w ciągłym biegu i chęci zwycięstwa. Towarzyszą mu też inni futboliści z zespołu, a obok niego głównym bohaterem jest zegarek z GPS – HAMMER Watch. Teledysk powstał w ramach szerszej współpracy, ponieważ od listopada 2021 marka HAMMER jest partnerem Panthers Wrocław.

 

Nie spóźnię się już nigdy więcej, GPS znajdzie dla mnie miejsce, jestem świetny w każdej odsłonie, niezwyciężony jak mistrzowie. (..) Jestem pewien każdej wygranej, gdy czas rozgrywki odmierza HAMMER – rapuje Darius Robinson.

 

Darius Robinson to zawodnik futbolu amerykańskiego, który z powodzeniem łączy karierę sportowca z rapowaniem i modelingiem. Aktualnie gra z numerem 1 w Panthers Wrocław. Jest byłym zawodnikiem Clemson Tigers, czyli najlepszej drużyny na poziomie uniwersyteckim w Stanach Zjednoczonych.

 

 

Ma za sobą przygodę z NFL, w której grał w barwach zespołu Buffalo Bills. Dotychczas występował w Europie w barwach czołowych klubów m.in.: Swarco Tirol Raiders czy New Yorker Braunschweig Lions. Gra na pozycji Cornerback/Defensive Back (CB/DB).

 

Postanowiliśmy pokazać zegarek w najlepszy sposób, w jaki potrafię – łącząc sport i muzykę. To była dla mnie świetna zabawa – tłumaczy Darius Robinson. – Co jednak ważniejsze, HAMMER Watch naprawdę mi się podoba i cała produkcja była warta poświęconego czasu oraz wysiłku. Cieszę się z efektów i jestem podekscytowany całą kampanią. Jestem pewien, że widzom się spodoba.

 

Teledysk emitowany na YouTube i profilu Facebook marki HAMMER ma promować wszechstronne możliwości smartwatcha oraz jego sportowy charakter. Szkoda tylko, że jest tak krótki – przydałaby się pełna wersja, trwająca z kilka minut.

Tekst do piosenki napisał sam Darius, natomiast scenariusz i realizacja klipu to efekt pracy agencji John Weston Group oraz przedstawicieli mPTech. 

 

Teledysk to efekt współpracy HAMMER z Panthers Wrocław. Zawodnicy klubu używają na co dzień smartfonów HAMMER, a także zegarków HAMMER Watch i naturalną koleją rzeczy było ukazanie tego – tłumaczy Mateusz Byś z mPTech. – Darius to postać wyjątkowa, idealnie wpisuje się w narrację naszej marki i produktu. Jest sportowcem, który czerpie z życia pełnymi garściami, a przy tym żyje na własnych zasadach i ciągle chce więcej. Umiejętnie zmienia swoje pasje w sposób na życie. Między innymi dla takich osób stworzyliśmy właśnie HAMMER Watch – dodaje Mateusz Byś z mPTech.

HAMMER Watch to wzmocniony smart zegarek z dotykowym ekranem 1,3”, GPS i czujnikami do pomiaru tętna z nadgarstka, ciśnienia oraz saturacji. Wyróżnia się odpornością potwierdzoną certyfikatem IP68, metalowym bezelem oraz charakterystycznym wzornictwem marki. Recenzja jest tu:

HAMMER Watch – test i recenzja wzmocnionego smart zegarka

Źródło informacji: mPTech


Facebooktwitterredditlinkedinmail