DOOGEE S97 Pro z dalmierzem i S86 Pro z termometrem – nowe pancerniki już bez tajemnic

DOOGEE szykuje na czerwiec dwie premiery – zapowiadany od jakiegoś czasu telefon S97 Pro oraz ulepszoną wersję znanego już modelu z dużą baterią, czyli S86 Pro. Specyfikacje obydwu telefonów zostały już ujawnione niemal w stu procentach.

DOOGEE S97 Pro i S86 Pro mają już duże opisy na stronie producenta, można też je obejrzeć na AliExpress. Niestety, potwierdza się, że DOOGEE S97 Pro ma ekran HD+, co przy przekątnej 6,39 cala może nie wszystkim się podobać.

Zastosowany w S97 Pro procesor to Helio G95 o taktowaniu do 2,1 GHz, główny aparat z tyłu ma 48 Mpix, towarzyszy mu 8 Mpix i dwa 2 Mpix, przedni do selfie ma 16 Mpix.

Atutem będzie na pewno duża bateria 8500 mAh z szybkim ładowaniem 33 W i bezprzewodowym 10 W. Nie zabraknie NFC z Google Pay. Szczególną cechę tego telefonu jest laserowy dalmierz o zasięgu do 40 m. Wszystkim zarządza Android 11.


Gdyby nie ekran o niskiej rozdzielczości, byłby to całkiem interesujący telefon. Zapowiedziana na AliExpress cena to około 1400 zł, dokładną kwotę poznamy 21 czerwca.

DOOGEE S86 Pro

Drugi model to podrasowana wersja znanego już modelu S86. Dodanie wyznacznika Pro wiąże się przede wszystkim z obecnością termometru, który z wykorzystaniem podczerwieni może mierzyć temperaturę ludzkiego ciała z dokładnością do 0,2 stopnia.

 

Czyli jest funkcja trochę taka pandemiczna – można sobie wyobrazić, jak szef w pracy sprawdza swoich pracowników, czy nie gorączkują. Inne wskazywane przez producenta zastosowania to pomiar temperatury napojów czy wody do kąpieli dziecka, więc grono potencjalnych nabywców tego modelu się powiększa.

Poza tym otrzymujemy ekran 6,1 cala HD+, procesor Helio P60 z większą pamięcią 8 GB RAM i 128 GB ROM, aparaty 16 Mpix + 8 Mpix + 2 Mpix oraz selfie 8 Mpix. Jest NFC. Baterię 8500 mAh można podładować z mocą 24 W. Specyfikacja ie różni się więc specjalnie od podstawowego modelu S86.


Wstępnie cena DOOGEE S86 Pro została zapowiedziana na 766 zł, co jest przystępną kwotą, jak za takie wyposażenie.


Facebooktwitterredditlinkedinmail