DOOGEE S97 Pro coraz bliżej. Co o nim wiadomo?

Firma DOOGEE zapowiada już od jakiegoś czasu nowy model – DOOGEE S97 Pro. Wygląda na to, że w końcu doczekamy się jego premiery.

Obietnicom producentów takich jak DOOGEE trudno bezkrytycznie wierzyć, bo nie raz rzucali słowa na wiatr. W przypadku tej firmy tak było już z pancernym DOOGEE S99 Pro z 5G, o którym była mowa pół roku temu – i jak dotąd ani widu, ani słychu.

Tak też mogło być z kolejną zapowiedzią firmy. Już miesiąc temu na Instagramie producenta pojawiła się zajawka modelu DOOGEE S97 Pro. Firma ogłosiła, że będzie to pierwszy pancerny smartfon z profesjonalnym dalmierzem laserowym.

Niestety, dalszych szczegółów producent nie podał. Ujawnił tylko kilka podstawowych informacji, jak wytrzymałość IP68, IP69K i MIL-STD-810G. Zdradził też, że znajdzie się w nim duża bateria 8500 mAh, a wszystkim będzie zarządzał Android 11.

 

 

Producent odsyła już nawet do strony na AliExpress, gdzie jednak nie ma danych technicznych. Zorganizował też giweaway, w którym można wygrać ten model po spełnieniu określonych warunków.

 

 

Na kilku zdjęciach widać, jak wygląda DOOGEE S97 Pro – ma ekran z oczkiem w lewym rogu na aparat selfie, z tyłu znajdują się 4 aparaty, obudowa ma metalowe ramy na bokach, a tył wykonany jest z antypoślizgowego tworzywa, co wygląda obiecująco – nie ma żadnych udziwnień i cudacznych ozdobników, za to sprzęt zapowiada się bardziej profesjonalnie.

 

 

W sieci kilka stron podaje informacje o DOOGEE S97 Pro, jednak podane tam dane nie mają oficjalnego potwierdzenia. Według tych witryn smartfon otrzyma procesor Helio G95 (12 nm), 8 GB RAM, 128 GB ROM, aparat 48 Mpix (+8+2+2 Mpix), przedni 16 Mpix, a ekran o przekątnej 6,39 cala ma rozdzielczość tylko HD+ (720 x 1560), jak w S96 Pro. Ładowanie będzie możliwe z mocą 33 W.

Premiera DOOGEE S97 Pro zapowiedziana została na 21 czerwca, więc tym razem już chyba faktycznie doczekamy się nowego flagowca tej marki.


Facebooktwitterredditlinkedinmail

Komentarze do: “DOOGEE S97 Pro coraz bliżej. Co o nim wiadomo?

  1. Zapowiada się bardzo fajnie. Tylko dlaczego rozdzielczość kładzie całą specyfikację? Jak nie kijem go, to pałką…

  2. Miałem. Po 13 dniach odstąpiłem od umowy i oddałem. 97pro skusił mnie przede wszystkim dalmierzem (często korzystam i pomyślałem, że przyda się kiedy zapomnę zwykłeo dalmierza). Producent podaje w specyikacji dokładność +/- 3mm. W moim przypadku było to nawet 35mm odchyłki. Na 1mb/18-24mm różnicy. Niby profesjonalny laser (tak opisują). Nie dajcie się zrobić w jajo. 97 pro nie dał rady.
    Dodam jeszcze, że telefon rzeczywiście nie zachwyca wyświetlaczem i przede wszystkim wagą. Z drugiej strony ta waga może jest atutem. Boląca po chwili ręka zniechęca do uzależniania się od internetu 🙂