Doogee S89 Pro z baterią 12 000 mAh już dostępny. Tym razem – Batman.

Doogee wprowadził dziś do sprzedaży kolejny pancerny model o dość nietypowym designie. Nowy Doogee S89 Pro ma według producenta nawiązywać do postaci Batmana, a opisywany jest jako „Super Power Hero”, czyli „Superbohater Mocy”.

 

 

Doogee S89 Pro trochę się kojarzy z modelem sprzed dwóch lat – Doogee S88 Pro, który również wyglądem odwoływał się do superbohaterów, przynajmniej w to wierzył producent. Elementem łączącym te telefony są ledowe „oczy” na tyle obudowy i podobna sylwetka ze skośnymi ścięciami. Doogee chce tym razem widzieć w tym Batmana.

 

 

Podobnie jak w Doogee S88 Pro, diody migają różnymi kolorami w zależności od sytuacji, na przykład, gdy pojawią się nowe powiadomienia. Światełka mogą też wielobarwnie mrugać podczas odtwarzania muzyki. Uzupełnieniem całości jest dodatkowe etui na obudowę, które też wygląda jak część stroju Batmana.

 

 

Doogee S89 Pro to solidny pancerniak średniej klasy. Obudowa zapewnia odporność opisaną normami IP68/IP69K, telefon przeszedł też testy MIL-STD-810H. Ekran ma przekątną 6,3 cala i rozdzielczość Full HD+.

 

 

Niezbyt imponujący jest zastosowany układ – to stary Helio P90 (12 nm), ale z pomocą 8 GB RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej powinien działać sprawnie. W specyfikacji znajduje się też łączność LTE Dual SIM, boczny czytnik linii papilarnych i NFC z płatnościami Google.

 

 

Sekcję foto tworzy główny aparat 64 Mpix (f/1,8), któremu towarzyszą aparat noktowizyjny (czarno-biały) o rozdzielczości 20 Mpix (Sony IMX350, optyka f/1,8) oraz aparat szerokokątny+makro 8 Mpix (f/2,2).

Zaletą Doogee S89 Pro jest bateria o sporej pojemności 12 000 mAh, stąd też ten „Superbohater Mocy”. Akumulator można szybko naładować z mocą 65 W. To niespotykana dotąd wartość w telefonach pancernych, gdzie maksimum stanowiło zasilanie 33 W.

Wszystkim zarządza system Android 12.

Doogee S89 Pro od dziś wchodzi do sprzedaży na AliExpress. Z ceną jest dziwna sprawa – miało być w promocji 239,99 USD, czyli około 1110 zł. Niestety, jak się wejdzie do sklepu producenta na AliExpress, to cena z VAT wyliczana jest na 1610 zł. Zdecydowanie za drogo jak na ten sprzęt. Może jednak z czasem smartfon stanieje do właściwej ceny, czyli właśnie okolic 1100 zł.

Aktualizacja:

Doogee S89 Pro nie jest już przedstawiany jako „telefon Batmana” – zapewne do producenta zgłosił się właściciel, czyli Warner Communications LLC, i zagroził konsekwencjami. Smartfon określany jest teraz mianem „Next-Gen Power Soldier”.

Pojawił się też prostszy model Doogee S89, z pamięcią ROM 128 GB i ładowaniem 33 W.


Facebooktwitterredditlinkedinmail

Komentarze do: “Doogee S89 Pro z baterią 12 000 mAh już dostępny. Tym razem – Batman.

  1. 😀 jak przeczytalem tresc ogloszenia na alecośtam to ufam sprzedawcy jak wlasnej matce ;DDD

    Znakomite składniki wodoodporne, podczas gdy porty ładujące, nagrywanie mikrofonu i głośnik pozostają otwarte dla łączności, dodaliśmy powłokę makrocząsteczek o wysokiej gęstości, aby uczynić je niezromniane do wody. Powłoka nie będzie miała luźna ani niestabilować wysoką stabilnością w chemikaliów jako wydajność fizyczna. Ze wszystkich tych powodów udało nam się stworzyć DOOGEE S89 pro wodoodporne.