DOOGEE S90 w końcu w normalnej sprzedaży, w cenie jak na Kickstarterze

Po kilku dniach niejasności firma DOOGEE wprowadziła swój modułowy, wzmocniony smartfon S90 do regularnej sprzedaży. Co więcej, od jutra przez kolejny tydzień ten model będzie dostępny w promocyjnej cenie 299,99 USD (około 1146 zł), czyli za najniższą kwotę na Kickstarterze.

Uczestnicy kampanii na Kickstarterze mogą się poczuć nieco zdezorientowani, bo jeszcze nie otrzymali swoich smartfonów, a producent dość opieszale zbiera dopiero dane do przesyłki, a tymczasem smartfon jest już dostępny w sprzedaży, nie tylko na AliExpress czy Banggood, ale także w europejskich oddziałach Amazonu (.de, .fr, .es, .it, .co.uk).

Cena za sam smartfon wynosi na AliExpress 344,85 USD (1317 zł), na Amazon.de – 379 euro (ok. 1640 zł), ale już od jutra, 21 lutego, do 28 lutego DOOGEE S90 objęty zostanie atrakcyjną promocją.

W tych dniach modułowego pancernika można upolować za 299,99 USD (około 1146 zł) – to cena za sam smartfon – lub za 399,99 USD (1528 zł) – to cena za zestaw, zawierający moduł walkie-talkie, moduł dodatkowej baterii, moduł do zdjęć nocnych oraz już niemodułowego gamepada i specjalne, wzmocnione etui Outdoor Box do transportu wszystkich akcesoriów.

 

Cena 299,99 USD za sam smartfon to najniższa kwota, za jaką można było zarezerwować DOOGEE S90 na Kickstarterze – tyle zapłacili ci, którzy jako pierwsi zadeklarowali uczestnictwo w kampanii. Kolejne osoby, które już nie załapały się na najniższą cenę, zadeklarowały wpłatę (za sam smartfon S90) o 30 USD wyższą. Z ich punktu widzenia było to więc wątpliwa decyzja – zamiast ryzykować, trwać w niepewności (bo producent trochę skąpił informacji na temat dalszych procedur związanych z realizacją kampanii), przepłacać, mogli po prostu zaczekać do 21 lutego i kupić sobie S90 w sklepie. No, ale mogą czuć dumę i satysfakcję, że wsparli producenta w premierze „pierwszego modułowego pancernika” 🙂

DOOGEE S90 to pierwszy pancerny smartfon modułowy. Więcej informacji tutaj:

 

Modułowy DOOGEE S90 jest już na Kickstarterze – czyli ruszyła przedsprzedaż

 

Polecam także:

Czy modułowe pancerne smartfony mają w ogóle sens? Zastanówmy się…


Facebooktwitterredditlinkedinmail