Ruszają wakacyjne promocje marki HAMMER: akcesoria gratis

mPTech, właściciel marek myPhone i HAMMER, ogłosił wakacyjne promocje. W przypadku jego pancernej marki można liczyć gratis na wzmocniony, podręczny głośnik 3W Bluetooth lub kamerę sportową z wodoodporną obudową. Promocje trwają do 31 sierpnia br. lub do wyczerpania zapasów prezentów.

Polski producent proponuje akcję wakacyjną pod hasłem „Dobry HAMMER na lato”. Polega ona na tym, że do 31 sierpnia br., można zgarnąć wzmocniony głośnik Bluetooth 3W o wartości 30 złotych lub kamerę sportową o wartości 70 zł.

Pierwszy z prezentów może otrzymać klient, który kupił HAMMERA Energy 2, a drugi jest dosyłany klientom wybierającym HAMMERA Explorer.

Głośnik dodawany do Energy 2 jest odporny na zachlapanie wodą, ma moc 3W i jest stworzony do bezprzewodowego odtwarzania utworów muzycznych z urządzeń wyposażonych w Bluetooth lub bezpośrednio z karty pamięci microSD do 32 GB (ma czytnik kart).

Producent przekonuje, że urządzenie świetnie sprawdzi się w trakcie wakacji, ponieważ jest poręczne, ma przyssawkę do mocowania na różnych powierzchniach gładkich oraz karabińczyk, dzięki któremu można przyczepić głośnik do plecaka lub szlufki w spodniach. Jego akumulator pozwoli na nieustające odtwarzanie muzyki nawet przez kilka godzin.

Czytaj także:

HAMMER Explorer – recenzja ładnego i wytrzymałego pancernika z Polski

Z kolei kamera sportowa dodawana do Explorera została stworzona dla aktywnych osób, które szukają urządzenia do rejestrowania wideo na co dzień, ale nie mają wielkich oczekiwań co do jakości. Wyposażona jest w 2-calowy wyświetlacz i nagrywa obraz w rozdzielczości HD 720p. Została wyposażona w szerokokątny obiektyw.

Kamerze niestraszne są zmienne warunki atmosferyczne, bo jest zabezpieczona przezroczystą, wodoszczelną obudową odporną na wodę (obudowa z certyfikatem IPX8 jest w zestawie).

Wmontowany w urządzenie slot microSD pozwala na swobodne korzystanie z kart pamięci o pojemności do 32 GB. Wbudowany, wymienny akumulator o pojemności 500 mAh pozwala pracować urządzeniu do 3 godzin i ładowany jest poprzez gniazdo microUSB.

Aby skorzystać z promocji HAMMER i otrzymać dedykowany prezent, wystarczy po zakupie smartfonu objętego promocją wypełnić formularz na stronie akcji.

Promocje trwają od 1 lipca do 31 sierpnia br. lub do wyczerpania zapasów i nie łączą się z innymi promocjami. Regulamin promocji „Dobry HAMMER na lato”, szczegóły i założenia dostępne są na stronie https://www.hammeromania.pl/dobry-hammer-na-lato-2020/.


Facebooktwitterredditlinkedinmail