Reedycja akcji wymiany smartfonów Hammer. Oddasz każdego, możesz wybrać cztery

Hammer rusza z kolejną edycją swojej akcji wymiany smartfonów. Tym razem producent rozszerzył listę modeli dostępnych w promocji. Możliwy jest zwrot każdego smartfonu Hammer, a zniżką objęte są cztery.

Akcja „Wymień starego Hammera na nowego z rabatem”skierowana jest do użytkowników wzmocnionych modeli tego producenta, których aktualny smartfon zdążył się zestarzeć. To też pomysł, aby w odpowiedni sposób i bez szkody dla środowiska zagospodarować urządzeniami, które zalegają nieużywane gdzieś na dnie naszej szafy.

Kwietniowa akcja skierowana była do użytkowników starych smartfonów Hammer Energy oraz Hammer Energy 18×9. Ich posiadacze mogli je oddać w zamian za zniżkę w wysokości 130 zł na zakup nowego modelu Energy 2. Teraz wchodzą nowe zasady.

W nowej edycji akcji każdy, kto niegdyś zdecydował się na Hammera, nawet tak stare modle, jak AXE LTE czy Active, może wymienić go na lepszego i nowszego z upustem 19%. Dzięki temu każdy może kupić jeden spośród czterech smartfonów w promocyjnej cenie:

  • Hammer Energy 2 taniej o 130 zł (za 569 zł),
  • Hammer Explorer taniej o 190 zł (w cenie 809 zł),
  • Hammer Blade 3 za mniej o 230 zł (969 zł),
  • Hammer Explorer Pro z upustem 330 zł tj. za 1669 zł.

Hammer zapewnia, że klient nie pozostaje bez telefonu nawet na chwilę – wystarczy tylko podać numer IMEI w formularzu. Kurier zostanie zamówiony i opłacony przez producenta.

Jak wziąć udział w akcji? Wystarczy wejść na dedykowaną stronę:

i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Dodatkowo w zamian za wypełnienie krótkiej ankiety, każdy uczestnik akcji będzie mógł przedłużyć gwarancję na nowe urządzenia o 12 kolejnych miesięcy.


Facebooktwitterredditlinkedinmail