Hammer zorganizował promocję na swoje pancerniki Blade 3 i Explorer Pro. Przy zakupie karta kartę przedpłacona Sodexo gratis

Hammer zachęca do kupna smartfonów Blade 3 i Explorer Pro. W świątecznej promocji poza telefonem nabywca otrzyma kartę przedpłaconą Sodexo, która można przeznaczyć na dowolne zakupy nawet o wartości 200 zł. Promocją objęty jest także zeszłoroczny Hammer Explorer.

W świątecznej promocji każdy, kto kupi jeden z trzech modeli Hammera w terminie do 31 grudnia 2020 r. i zarejestruje się na stronie promocji do 30 stycznia 2021, może otrzymać kartę przedpłaconą gratis.

Wartość karty jest uzależniona od modelu, w efekcie kupując telefon:

 • Hammer Explorer Pro – można zgarnąć kartę o wartości aż 200 zł gratis,
 • Hammer Blade 3 – karta 100 zł,
 • Hammer Explorer – karta 50 zł.

Karta Sodexo umożliwia opłatę dowolnych zakupów. Akcja skierowana jest do klientów, którzy kupili smartfon w sklepie detalicznym lub internetowym, prowadzącym w okresie promocji aktywną sprzedaż na terenie Polksi modeli smartfonów Hammer Explorer, Hammer Blade 3, Hammer Explorer PRO.

Dotyczy to także sklepów organizatora. Akcja nie łączy się z innymi promocjami, a liczba kart jest ograniczona. Szczegóły promocji, zasady odbioru prezentów i regulamin dostępne są na: https://www.myphone.pl/hammer-w-prezencie-na-swieta/.

Nie łączy się z innymi promocjami, a liczba kart jest ograniczona.

Szczegóły promocji, zasady odbioru prezentów i regulamin dostępne są na: https://www.myphone.pl/hammer-w-prezencie-na-swieta.


Facebooktwitterredditlinkedinmail

Komentarze do: “Hammer zorganizował promocję na swoje pancerniki Blade 3 i Explorer Pro. Przy zakupie karta kartę przedpłacona Sodexo gratis

 1. Daliby na wstępie cenę niższą o 200 zł, a nie kupony wciskali…

  Mieszko, a może by zmontować jakieś regularne forum dla pancerników, bo się coraz bardziej zalewamy komentarzami?

  1. No przydało by się ,Mieszko pomysł coś wolnej chwili ?jak taka znajdziesz ?

  2. Względy podatkowe. Bardziej firmie opłaca sie sprzedać w takiej cenie i dodać kupon niż obniżyć.

 2. Wszystko spoko, wszystko fajnie, ale aktualizacji zabezpieczeń na Energy 2 nie ma. O andku 10 nie wspomnę. Chyba, że trwają prace. Może wiecie coś?

  1. Android 10 + aktualizacje bezpieczeństwa będą już w styczniu.