HAMMER ma patent na życie i organizuje konkurs

„Spokojnie… to HAMMER” to tytuł nowej kampanii, która ma przekonać klientów do wyboru pancerników tej marki. Prezentowane w serwisach YouTube i na Facebooku filmy przedstawiają sceny z życia i ludzkie roztargnienie, które zdarza się każdemu z nas.

Zgubione klucze, stłuczka czy rozbity telefon? Jak poradzić sobie w podobnych sytuacjach? HAMMER przekonuje, że wystarczy obejrzeć filmy „Spokojnie…to HAMMER”, aby znaleźć odpowiedź. Oczywiście w ten sposób producent chce nas przekonać do wyboru produktów sygnowanych logiem H w heksagonie.

HAMMER uruchomił też nowy kanał „HAMMER Get More” w serwisie YouTube, na którym można obejrzeć pierwszy filmik w nowej kampanii.

Filmów łącznie będzie pięć – każdy przedstawia inną scenę i utrwala główne atuty urządzeń marki m.in.: wytrzymałą obudowę, odporny ekran czy potężną baterię.

Wygraj HAMMERA w konkursie

Filmy publikowane będą zarówno na nowym kanale YT, jak na Facebookowym fan page’u marki: www.facebook.com/hammeromania. Każdemu towarzyszy konkurs. Aby wziąć w nim udział i wygrać smartfon czy markowe gadżety wystarczy pod opublikowanym wideo odpowiedzieć na pytanie konkursowe wraz z hasztagiem #SpokojnieToHammer.
Pierwszy film oraz konkurs zostały już opublikowane. Producent zachęca do wspólnej zabawy i obiecuje, że będzie się sporo działo.


Facebooktwitterredditlinkedinmail