G-SHOCK rzuca wyzwanie, czyli #pralkachallenge

Zegarki G-SHOCK uchodzą za najmocniejsze czasomierze, jakie istnieją na rynku. A jaka jest rzeczywistość? Ilu posiadaczy i fanów gieszoków na własnej skórze przekonało się o ich wyjątkowych cechach? Marka postanowiła rzucić wyzwanie użytkownikom i zachęcić do przetestowania zegarków w projekcie #pralkachallenge.

 

Jak sama nazwa wskazuje, aby podjąć próbę, wystarczy mieć oryginalny, w pełni sprawny zegarek G-SHOCK i nieocenioną pomoc w każdym gospodarstwie domowym – pralkę.

Z zegarkiem G-SHOCK można zrobić naprawdę wiele – rzucić nim o ścianę, zakopać w piasku, włożyć do zamrażarki, a nawet przejechać po nim tirem – dalej będzie żył. Ostatni z wymienionych testów został przeprowadzony z okazji 35. urodzin marki dokładnie 12 grudnia 2017 roku. Kultowy model DW-5600 okazał się niewzruszony w starciu z 24,97 tonową ciężarówką, która przejechała po zegarku, co zostało uwiecznione w Księdze Rekordów Guinessa.

Tym razem marka postanowiła zachęcić fanów do przetestowania wytrzymałości na działanie sił przeciążeniowych. W końcu „G’ w nazwie brandu odnosi się do jednostki przeciążeń – 1g. 36 lat temu założeniem twórcy G-SHOCK – Kikuo Ibe, było stworzenie czasomierza, który nie tylko pozostanie niewzruszony w starciu z takimi siłami, ale także przeżyje upadki, wstrząsy i inne niekorzystne warunki będące początkiem końca dla tradycyjnego zegarka.

Projekt #pralkachallenge wystarczy połączyć z codziennymi obowiązkami. Nastawiać pralkę na max. 40C i do skarpety lub woreczka wrzucić swój ulubiony zegarek G-SHOCK – to z dbałości o bęben, bo chyba nikt nie ma wątpliwości, że oryginalny egzemplarz japońskiego producenta pozostanie nietknięty i w tym starciu.

 

 

Zgodnie z zapewnieniami marki, po skończonym praniu objawi się w pełni sprawny oraz super czysty czasomierz. Czynność prania zegarka G-SHOCK można powtarzać nieskończoną ilość razy, ale szczególnie wtedy, gdy w wyniku pracy czy innych aktywności fizycznych lub sportowych przyjął na siebie sporo zabrudzeń!

O efektach projektu można przekonać się, oglądając filmy fanów na Instagramie, którzy na swoich profilach z sukcesem prezentują podjęte wyzwanie #pralkachallenge.

Szczegóły akcji na profilu na Instagramie @gshock.poland

Źródło informacji: G-SHOCK


Facebooktwitterredditlinkedinmail