CAT zaprezentował smartfon CAT S48c – na razie tylko w USA

Rodzina wzmocnionych smartfonów marki CAT powiększyła się o model CAT S48c. Telefon zadebiutował na rynku amerykański w sieci Sprint i zapewne w tej dokładnie wersji i z takim oznaczeniem będzie dostępny tylko tam. Niewykluczone jednak, że podobny model trafi też w inne rynki, na przykład jako S48.

CAT S48c to poręczny, niewielki smartfon średniej klasy zgodny ze standardami IP68 i MIL-STD-810G. Ma 5-calowy ekran Full HD chroniony szkłem Gorilla Glass 5. Ekran może być obsługiwany w rękawiczkach.

Smartfon CAT S48c napędza procesor Qualcomm SDM630 Snapdragon 630 o taktowaniu 2,2 GHz, wspierany przez 4 GB pamięci RAM. Na instalację aplikacji jest 32 GB, co można rozbudować za pomocą karty microSD 128 GB.

Na boku obudowy znajduje się programowalny klawisz. W sieci Sprint przycisk ten skojarzony będzie z usługą Sprint Direct Connect Plus, czyli komunikacją push-to-talk, której przeznaczeniem jest profesjonalne wykorzystanie w przemyśle i do pracy w trudnych warunkach. Usługa ta jest skierowana dla grup pracowników, którzy mogą się dzięki temu komunikować także w połączeniach grupowych.

Odpowiedni czas pracy dla telefonu CAT S48c zapewnia akumulator 4000 mAh, co przekłada się na 30 godzin rozmów w sieci 3G.

CAT S48c został wyceniony na 480 USD (ok. 1800 zł) przy zakupie bez umowy lub w ofercie Sprint Flex Lease za 20 USD miesięcznie,


Facebooktwitterredditlinkedinmail

Komentarze do: “CAT zaprezentował smartfon CAT S48c – na razie tylko w USA