Wysyp nowości Ulefone w Polsce: Armor 7, Armor 3W, Armor 6S i inne

Ulefone nie tylko przygotowuje się do rynkowej premiery swojego najnowszego smartfonu z aparatem 48 Mpix – modelu Armor 7 – ale podrasowuje nieco starsze konstrukcje, w efekcie czego powstają pancerniki jak Armor 3W czy Armor 6S. Dobrą wiadomością jest to, że duża część tych smartfonów trafi do oficjalnej polskiej dystrybucji.

Polski dystrybutor Ulefone’a – firma CK Mediator – zapowiedział na swojej stronie na Facebooku, że wkrótce w jego ofercie pojawi się najnowszy Ulefone Armor 7.

Jest to o tyle ciekawe, że smartfon jeszcze nie jest dostępny w sprzedaży nawet w Chinach. Niewątpliwie będzie to jedna z ciekawszych premier w najbliższych dniach.

Więcej na temat Ulefone’a Armor 7:

Ulefone Armor 7 – test i recenzja pancernego smartfonu z aparatem 48 Mpix

Ulefone dopracowuje też swoje starsze modele, które dostają drugie życie dzięki nowszym układom SoC, czasami większej pamięci, a także nowszej wersji Androida. Nie są to może kluczowe zmiany, ale z użytkowego punktu widzenia w sumie dość istotne, zwłaszcza gdy np. zamiast leciwego Helio P23 pojawia się znacznie bardziej wydajny Helio p70, jak w modelu Armor 3W/3WT:

Nowe pancerniki Ulefone’a: Armor 3W i Armor 3WT, czyli odnowione trójki

Za zmianami trudno nadążyć, bo odnowionych Armorów nie ma nawet na stronie producenta, pojawiają się za to w ofertach chińskich sklepów on-line. Tu z pomocą przychodzi grafika zamieszczona na facebookowym profilu www.facebook.com/UlefonePolska:


Facebooktwitterredditlinkedinmail

Komentarze do: “Wysyp nowości Ulefone w Polsce: Armor 7, Armor 3W, Armor 6S i inne