UMIDIGI Bison 2 i Bison 2 Pro zapowiedziane. Wyglądają podobnie do…

UMIGIDI szykuje kolejne smartfony z serii Bison – Bison 2 i Bison 2 Pro. Łatwo je pomylić z już istniejącymi telefonami marki, zwłaszcza serią Bison GT 2.

Bison 2 i Bison 2 Pro to dwa kolejne telefony, zapowiadane przez UMIDIGI. Firma od paru dni wrzuca w mediach społecznościowych zajawki, zachwalając zalety nowych modeli. Z wyglądu bardzo łatwo je pomylić z telefonami z serii Bison GT 2.

Znane już są też rendery telefonów, a więcej ujawnia AliExpress. Konstrukcyjnie Bison 2 i Bison 2 Pro wyglądają bardzo podobnie do serii UMIDIGI Bison GT 2 – wersja podstawowa nie ma tyłu z włókna węglowego, tylko jakieś gładsze tworzywo, ale przedstawia się niemal identycznie. Model Pro wygląda zupełnie jak Bison GT 2 Pro, tylko napis jest inny.

UMIDIGI nie zdradza jeszcze specyfikacji, ale z AliExpress wiadomo, że smartfony będą napędzane przez układ MediaTek Helio P90, czyli dość już leciwy układ, choć wciąż przyzwoity. Do tego smartfony otrzymają pamięć od 4 GB do 8 GB RAM oraz 128 i 256 GB pamięci wewnętrznej UFS 2.1. Będzie też rozszerzenie microSD do 512 GB.

Wszystko wskazuje na to, że wielkości telefonów – w porównaniu do serii Bison GT 2 – nie zmienią się, czyli będą to modele z ekranem 6,5 cala Full HD+ i płaską obudową około 13 mm.

Z tyłu widać potrójny moduł aparatu, główna matryca ma 48 Mpix. Dodatek stanowi aparat szerokokątny 16 Mpix i makro 5 Mpix. Z przodu znajdzie się aparat 24 Mpix.

Z AliExpress wynika też, że smartfony otrzymają baterię 6150 mAh z ładowaniem 18 W tak jak seria GT 2. Wszystkim zarządzać ma Android 12.

Telefony zapowiadają się na uboższą, ale i tańszą wersję telefonów GT 2. Premiera nowych Bisonów 2 powinna mieć miejsce jeszcze w czerwcu.


Facebooktwitterredditlinkedinmail