Ultimate Ears Wonderboom 2 – nowy wodoszczelny głośnik Logitecha

Ultimate Ears, należąca do Logitecha marka sprzętu audio, przygotowała na letni sezon nowy mobilny głośnik Wonderboom 2. W porównaniu do poprzednika zapewnia większą odporność, dłuższy czas pracy i jak przekonuje producent, lepsze brzmienie.

Pierwszy Ultimate Ears Wonderboom to jeden z najciekawszych wzmocnionych głośników Bluetooth, dostępnych na polskim rynku. Do tej listy już wkrótce będzie można dodać model Wonderboom 2, który zapewnia wyższy stopień szczelności IP67, czyli pełną wytrzymałość na wnikanie pyłów i bardzo wysoką na działanie wody (zanurzenie do 1 metra). Pierwszy model pozbawiony był ochrony przed pyłem i oferował standard IPX7.

Ogólny pomysł Ultimate Ears na niewielki, mobilny głośnik się nie zmienił. Wonderboom 2 to mała, pływająca w wodzie beczułka emitująca dźwięk dookolny 360º. Nowy model nieco urósł, ma nieco inne wykończenie, w innym miejscu został też umieszczony przycisk odtwarzania, inaczej wygląda zaczep pozwalający przytwierdzić urządzenie do plecaka.

Więcej ciekawych zmian znajdziemy wewnątrz – teraz głośnik zapewnia 13 godzin odtwarzania muzyki (poprzednik -10 godzin). Producent ulepszył także funkcję Double Up, która teraz pozwala łączyć dwa głośniki Wonderboom 2, by grały z jednego źródła w pełnym układzie odseparowanego stereo – wcześniej było to tylko zdublowanie kanałów mono.

Pojawiła się także funkcja Outdoor Boost, aktywowana specjalnym przyciskiem na spodzie obudowy – po jego wciśnięciu brzmienie głośnika zmienia swoją charakterystykę, by muzyka była lepiej słyszalna w terenie.

Czytaj też:

Wodoodporne, wytrzymałe głośniki na majówkę 2019 – co wybrać?

 

Ultimate Ears Wonderboom 2 pojawi się w czerwcu na rynku amerykańskim w cenie 99,99 USD (380 zł) i już teraz można zamówić ten model w przedsprzedaży. Dostępny jest tez w kilku krajach Europy. Miejmy też nadzieję, że szybko dotrze do Polski.

 


Facebooktwitterredditlinkedinmail