Ulefone Armor 7 – pierwsza zapowiedź i promocja Armor 6E na Gearbest

Minęło blisko pół roku od premiery smartfona Ulefone Armor 6, który ze swoim Helio P60 i ogromnych notchem już się nieco zestarzał, więc chiński producent pancerników zapowiedział jego następcę – model Armor 7. Na facebookowej stronie Ulefone’a pojawił się szkic nowego mocarza z Państwa Środka i szczypta informacji.

Ze szkicu wynika, że Ulefone Armor 7 będzie miał obudowę przypominającą nieco kształtem Ulefone’a Armor 6. Jeszcze większemu zwężeniu ulegną ramki wokół ekranu (co w sprzęcie klasy rugged nie jest do końca zaletą), a także zmniejszy się wcięcie w górnej części wyświetlacza. Teraz przypomina kształtem kroplę wody. Może wreszcie się pożegnamy na dobre z przesadnie szerokim notchem z modeli Armor 5 i Armor 6.

Na Facebooku Ulefone ujawnił także, że Armor 7 otrzyma potrójny aparat z sensorem 48 Mpix – najprawdopodobniej będzie to stosowana już chyba przez wszystkich producentów matryca Sony IMX586.

Smartfon napędzany będzie układem Helio P90, a więc najnowszym modelem MediaTeka. To dość obiecująca jednostka, która co prawda cały czas reprezentuje średnią półkę, ale w świecie pancerników może uchodzić niemal za procesor topowy. Helio P90 wykonany jest w technologii 12 nm, składa się z ośmiu rdzeni – sześciu Cortex-A55 do 2 GHz i dwóch Cortex-A75 2,2 GHz. Za grafikę odpowiada GPU PowerVR GM 9446. Mocną stroną tego układu ma być też koprocesor sztucznej inteligencji APU 2.0. Z kolei funkcje sieciowe reprezentować ma LTE kat. 12/13, VoLTE, 4×4 MIMO Wi-Fi 802.11 ac i Bluetooth 5.0.

W sumie zapowiada się więc interesujący model o potencjalnie dobrym aparacie, niespotykanym dotąd w sprzęcie tego typu, a także o przyzwoitym układzie, gwarantującym wydajność i niezłą kulturę pracy.

Zanim pojawi się Ulefone Armor 7, minie jeszcze sporo czasu, a tymczasem producent ruszył z kolejną promocją na swój najnowszy model, czyli Ulefone Armor 6E. Telefon można kupić na Gearbest za 780 zł.

 

Czytaj więcej o Ulefone Armor 6E:

Nowy pancernik z procesorem Helio P70: Ulefone Armor 6E


Facebooktwitterredditlinkedinmail

Komentarze do: “Ulefone Armor 7 – pierwsza zapowiedź i promocja Armor 6E na Gearbest

  1. Jak się specyfikacja sprawdzi to to jest mój następny telefon….

    1. Mnie jakos bardziej przekonuje Doogee S95 pro. Czytam I ryje juz od kilku tygodni.Analizujac komentarze z calego Swiata I wszystko Co mozliwe jednak Doogee prowadzi.