Ulefone Armor 6E – jedna promocja, druga promocja…

Swoistą regułą u chińskich producentów jest to, że na swoje smartfony organizują „wyjątkowe, ograniczone czasowo promocje”, podczas których można zaoszczędzić grube pliki banknotów, po czym, gdy promocja się kończy, ten sam model sprzedawany jest… w nowej promocji, za taką samą cenę. A później w następnej promocji – i tak dalej… Nie inaczej jest w przypadku smartfona Ulefone Armor 6E, czyli najnowszego pancernego modelu z procesorem Helio P70.

Według wcześniejszej zapowiedzi Ulefone Armor 6E miał być dostępny za około 770 zł tylko do 12 maja, później jego cena miała skoczyć do prawie tysiąca złotych. Ta promocyjna kwota to całkiem niezła okazja – Ulefone Armor 6E ustępuje pod paroma względami wyżej pozycjonowanemu modelowi Armor 6, ale jednocześnie ma lepszy procesor – zamiast Helio P60 producent zastosował Helio P70 i mimo mniejszej pamięci RAM nowy smartfon zapewnia lepszą wydajność.

W większości obydwa modele mają identyczną specyfikację, chociaż na przykład aparat w Ulefone Armor 6E jest teoretycznie gorszy.

Mimo wszystko za równowartość 199 USD, czyli 762 zł to bardzo dobry zakup. Za tyle smartfon dostępny jest w sklepie Deal Extreme:

Nieco drożej, ale nieznacznie – bo na 779,29 zł wyceniony jest w Banggood, gdzie wciąż trwa „przedsprzedaż”.

Ta druga promocja ma trwać do 20 maja, ale nie należy się dziwić, gdy po tej dacie pojawi się kolejna tego typu oferta… Z drugiej strony planując taki zakup, warto obserwować tego typu okazje, bo nigdy nie wiadomo, jakie będą zwroty akcji w tym pasjonującym serialu o chińskim marketingu cenowym.

Ulefone Armor 6E to pancerny smartfon IP68/IP69K z ekranem 6,2 cala Full HD+ (1080 x 2246), napędzany przez układ Helio P70, który wspierany jest przez 4 GB RAM. Pamięć ROM wynosi z kolei 64 GB. Funkcje komunikacyjne zapewnia LTE we wszystkich pasmach, VoLTE, dwuzakresowe Wi-Fi ac i BT z NFC. Smartfon otrzymał też czujnik promieniowania UV, podwójny aparat 16 Mpix + 2 Mpix i baterię 5000 mAh z ładowaniem bezprzewodowym. Wszystkim dyryguje Android 9.0.

Czytaj więcej:

Nowy pancernik z procesorem Helio P70: Ulefone Armor 6E


Facebooktwitterredditlinkedinmail