Ulefone Armor 6 w promocji za 1350 zł. Tylko przez tydzień!

Wzmocniony smartfon Ulefone Armor 6 już od kilku dni był dostępny w sprzedaży na AliExpress, jednak teraz producent rozpoczął globalną sprzedaż, obniżając przy tym jego cenę do 359,99 USD, czyli 1350 zł. Promocja obowiązuje od dziś do 20 stycznia 2019 r., później natomiast cena ma wzrosnąć o 100 USD do standardowej kwoty 459,99 USD, czyli 1725 zł.

Ulefone Armor 6 trafił do szerokiej sprzedaży w sklepach: Banggood, GearBest, Geekbuying, CooliCool i deal extreme. Do tego można kupić ten model w niemieckim, francuskim i brytyjskim Amazonie. W Amazonie można nawet dokonać zakupów z dostawą do Polski (co nie jest oczywiste w przypadku chińskich smartfonów sprzedawanych przez ten sklep), ale tam akurat promocja nie obowiązuje i cena jest bardzo wysoka – w przeliczeniu wynosi około 1930 zł.

Za najniższą cenę 1350 zł na pewno kupicie ten model w pierwszych czterech wymienionych sklepach, a do tego oczywiście w AliExpress, chociaż i tu ceny mogą się różnić, bo na stronie producenta podanych jest aż 5 adresów sklepów na AliExpress.

Niestety w żadnej z promocyjnych ofert nie ma wysyłki z magazynu w Europie, więc trzeba się liczyć z długim oczekiwaniem około miesiąca. Zawsze też mieć trzeba mieć na uwadze konieczność zapłacenia VAT-u (cena za Ulefone Armor 6 wzrosłaby wtedy do ponad 1600 zł), ale tu rozwiązaniem mogą być wysyłki w opcji „EU Priority Line”, w której sprzęt dociera do Polski nie bezpośrednio z Chin, lecz po przeładowaniu w Unii Europejskiej.

 

Decydując się za zakup w promocji, nabywca otrzyma bezpłatnie ładowarkę bezprzewodową i folię na ekran.

Adresy sklepów znajdziecie tu:

Ulefone Armor 6 nazywany jest przez producenta „Królem pancernych smartfonów 2019 roku”. To model o wzmocnionej wytrzymałości IP68 i IP69K, wyposażony w ekran 6,2 cala i układ Helio P60.

Więcej na temat Ulefone Armor 6:

Ulefone Armor 6 z czujnikiem UV oficjalnie zaprezentowany


Facebooktwitterredditlinkedinmail