Ulefone Armor 6 coraz bliżej, ma czujnik UV, a co z 5G?

Niedawno Ulefone ujawnił, że szykuje premierę modelu Armor 6, pierwszego pancernika z obsługą sieci 5G. Ulefone Armor 6 zapowiadany jest na 2019 rok, chociaż dokładna data nie została podana. Widać jednak, że nie będziemy długo czekali. Producent rozpoczął już działania promocyjne związane z premierą Ulefone Armor 6: na stronie pojawiło się kilka zajawek i danych technicznych tego modelu, a do tego można wygrać telefon za darmo, biorąc udział w „giwawayach”.


O modelu Ulefone Armor 6 słychać już od jakiegoś czasu, pierwsze sample przedprodukcyjne były już prezentowane w październiku na targach Global Sources Electronic Expo w Hongkongu, lecz nie była to jeszcze wersja ostateczna tego modelu i nie trafił on do sprzedaży. Później o Ulefone Armor 6 zrobiło się cicho. W końcu jednak kilka dni temu Ulefone przypomniał o tym, że szykuje taki telefon, dodając, że będzie to model wyposażony w komunikacje 5G.

Ulefone Armor 6 umieszczony jest w czarno-czerwonej obudowie zgodnej ze standardami IP68 i IP69K, może pochwalić się też przejściem testów MIL-STD-810G. Smartfon ma ekran 6,2 cala z wycięciem notch, napędza go układ Helio P60 ze wsparciem dla SI, wspierany przez 6 GB RAM. Na pliki otrzymamy 128 GB pamięci wewnętrznej. Bateria ma pojemności 5000 mAh z ładowaniem bezprzewodowym. Na tylnej ściance obudowy znajdziemy podwójny aparat: 21 Mpix + 13 Mpix.

Komunikację zapewni LTE z pasmami obsługiwanymi na całym świecie, nie zabraknie NFC z obsługą płatności Google. A co z łącznością 5G? Co do tego jeszcze pewnych informacji nie ma – wcześniej Ulefone sugerował, że obsługę sieci piątej generacji zapewni modem Helio M70. Teraz jednak w specyfikacji widnieje tylko LTE.

Z zapowiedzi producenta wynika też, że smartfon wyposażony będzie w miernik promieniowania ultrafioletowego (UV). Czujnik UV znajduje się na tylnej ściance obok obiektywów aparatu.

Dokładniejszych informacji o specyfikacji modelu Armor 6 Ulefone jeszcze nie podał, ale już teraz rozpoczął różne działania promocyjne na platformie Gleam, Facebooku, VK czy Twitterze. W tej chwili dostępny jest tylko „giwaway” na Gleamie, trzeba wykonać kilka prostych zadań (polubić, zasubskrybować itd.), a jak komuś się powiedzie, to ma szansę wygrać Ulefone Armor 6.

Więcej informacji tu:


Facebooktwitterredditlinkedinmail