UAG przedstawił pancerne, rozkładane etui dla nowych iPadów Pro

Wzmocnione etui na smartfony to dość popularna kategoria pokrowców, która nierzadko pozwala na przekształcenie zwykłego smartfona w model niemal pancerny. Z tabletami jest trudniej, zwłaszcza tak dużymi, jak nowe 11- i 12,9-calowe iPady Pro. Producent wzmocnionych case’ów – UAG – przedstawił modele etui z serii Metropolis przeznaczone dla największych tabletów Apple. Biorąc pod uwagę ceny iPadów Pro, warto pomyśleć o takim zabezpieczeniu.

Seria Metropolis została stworzona przez UAG z myślą o tych, którzy używają iPadów Pro nie tylko na kanapie albo w fotelu, ale także czasem zabierają ten sprzęt ze sobą w podróże czy do pracy w trudnych warunkach. Etui wyróżnia się lekką konstrukcją, ma też rdzeń odporny na uderzenia, który zapewnia wysoką odporność potwierdzona testami MIL STD 810G. Jednocześnie nie jest to zwykły pancerzyk, nałożony na obudowę – Metropolis ma rozkładaną konstrukcję oraz nóżkę, która pozwala wygodnie ustawić iPada na biurku i na nim pracować. Element ten można jednak zdemontować.

Najważniejsze cechy UAG Metropolis dla iPadów Pro:

  • Regulowany i odłączany stojak
  • Wygodny dostęp do ekranu dotykowego, przycisków i portów
  • Dźwięk głośników nie jest tłumiony przez pancerz
  • Uchwyt na Apple Pencil
  • Pokrywa typu Folio zgodna z funkcjami wzbudzania i usypiania ekranu
  • Spełnia wojskowe standardy upuszczania (MIL STD 810G-516.6)

Obudowa UAG Metropolis dostępna jest w trzech kolorach: czarnym, czerwonym i niebieskim. Kosztuje 60 USD za wersję dla iPada Pro 11 cala i 90 USD za model dla iPada Pro 12,9 cala.

Seria Metropolis jest też dostępna dla starszych modeli iPadów.


Facebooktwitterredditlinkedinmail