UAG zapowiada pancerne etui Plasma dla Huawei P30 i P30 Pro

Do listy wzmocnionych etui, które prezentowałem po premierze smartfonów Huawei P30 i P30 Pro, wkrótce będzie można dopisać jeszcze kolejne – modele z serii Plasma firmy Urban Armor Gear (UAG). To jedne z najciekawszych wzmocnionych etui, w których smartfon wygląda naprawdę bojowo, nie traci nic na funkcjonalności, za to zyskuje dodatkowe możliwości.

UAG przygotował etui Plasma zarówno dla Huawei P30, jak i Huawei P30 Pro. Nie powstała jednak wersja dla Huawei P30 Lite.

Etui Plasma zapewnia wytrzymałość zgodną  z wymogami testów MIL-STD-810G w procedurze 516.6, która określa wytrzymałość na upadki. Zewnętrzny, twardy pancerz zabezpiecza przed uderzeniami, a miękki środek amortyzuje wstrząsy. Kompozytowa konstrukcja etui Plasma jest lekka, zapewnia przy tym pewny uchwyt dzięki antypoślizgowym uchwytom. Rogi chronione są przez gumowane wzmocnienia, podobnie jak krawędzie, które zachodzą na przód etui, osłaniając także ekran. Wyraźny rant osłania również sekcję aparatu, dzięki czemu jest mniejsze ryzyko uszkodzenia obiektywów. Etui Plasma dla Huawei P30 i P30 Pro zapewnia łatwy dostęp do portów, umożliwia także bezproblemowe płatności NFC.

Etui Plasma dla Huawei P30 i P30 Pro dostępne będzie już wkrótce, w dwóch wariantach kolorystycznych: przezroczystym i przezroczystym czarnym. Wycenione zostało na 39,95 USD, czyli około 150 zł.


Facebooktwitterredditlinkedinmail