Stalowe bransolety JaysAndKays dla G-SHOCK-ów

JaysAndKays to dość dobrze znany fanom Casio G-SHOCK wytwórca niestandardowych akcesoriów do tych zegarków. Dotąd głównie były to adaptery pozwalające zamontować w gieszokach dowolny pasek, np. NATO/ZULU, a także tzw. bullbary, czyli dodatkowe wzmocnienia na kopertę zegarka. Teraz JaysAndKays produkuje także dość ciekawie wyglądające stalowe bransolety, które będą pasować dla najpopularniejszych modeli, w tym Rangemana GW-9400 czy bardzo popularnej serii GA-100.

 

Standardowe, gumowe paski do G-SHOCK-ów są solidne i świetnie się sprawdzają w terenie, ale też nie grzeszą nadmierną urodą, a w niektórych modelach osłabiają trochę wygląd całości. Istnieje też seria zegarków G-SHOCK G-STEEL ze stalowymi bransoletami, ale w większości są to modele z wyższej półki, a do tego niekiedy może zbyt… błyszczące, nazwijmy to tak. Stalowe bransolety JaysAndKays mogą być ciekawym dodatkiem nawet do niedrogiego, bardzo popularnego zegarka G-SHOCK GA-100. Przede wszystkim są matowo-czarne i wykończone powłoką PVD, czyli nie błyszczą się, stylistycznie świetnie współgrają z kopertami zegarków G-SHOCK (przynajmniej tych czarnych), a do tego zapewniają duża wytrzymałość.

 

Stalowe bransolety stanowią opcjonalne dodatki do podstawowych zestawów, w których skład wchodzą adaptery (pozwalające założyć niestandardowy pasek), teleskopy oraz pasek NATO lub właśnie bransoleta do wyboru. Bransolety można dobrać do wielu popularnych modeli G-SHOCK, przy czy różnice dotyczą profilu koperty. Są więc zestawy dla modeli GX56, GA100, GW-9400, mudmanów G9000 GW9000 GW9010, Frogmana GWFD1000, dla serii G-STEEL, a także dla najnowszego Rangemana GPR-B1000. Inne, niewymienione modele też powinny być zgodne z tymi zestawami, o ile pasują rozmiarami.

 

Niestety, cena za zestawy z bransoletami JaysAndKays jest dość wysoka – jest to kwota 198 zł, do czego trzeba doliczyć koszt wysyłki ze Stanów Zjednoczonych – ok 48 zł – więc całość wyniesie 246 zł. Z drugiej strony jest to wydatek porównywalny do tego, ile trzeba zapłacić za oryginalne bransolety G-SHOCK.

 


Facebooktwitterredditlinkedinmail

Komentarze do: “Stalowe bransolety JaysAndKays dla G-SHOCK-ów

 1. Gdzie mogę w Polsce kupić stalowe bransolety do gw9400??

  1. Pomyśl czy nie warto bezpośrednio u Jays and Kays na eBayu.
   https://www.ebay.pl/str/jaysandkays
   Ceny są całkiem OK, a przesyłka wcale nie wychodzi ekstremalnie drogo.

   Ja kupowałem u niego bullbary do Rangemanów DW-9400, GW-M6510 oraz do Shearwatera Terica i poszło to naprawdę sprawnie.
   Wcześniej kupiłem bullbary do Rangemana i GD-M6510 na Ali Express, ale dopasowanie chińskich bullbarów do Rangemana było bardzo marne.