Promocja marki HAMMER: zgarnij uchwyt samochodowy gratis

Trwa promocja polskiej marki pancernych smartfonów HAMMER na zakupy w MediaMarkt. Wybierając w tej sieci sprzedaży jeden z pancernych smartfonów producenta, można bezpłatnie otrzymać uchwyt samochodowy HAMMER Extreme Car Holder.

Promocja dotyczy smartfonów HAMMER Energy, Energy 18×9, Active 2 i Active 2 LTE. Żeby skorzystać z promocji, trzeba kupić jeden z tych modeli w sieci MediaMarkt, można także w sklepie internetowym. Później należy wysłać numer seryjny IMEI oraz kolorowy skan lub zdjęcie paragonu poprzez formularz zgłoszeniowy. Formularz należy wypełnić w ciągu 14 od daty zakupu. Promocja kończy się 31 lipca 2019 r.

HAMMER Extreme Car Holder to uchwyt samochodowy dla smartfonów o przekątnej ekranu 4″- 7″. Wyróżnia się oryginalnym, hammerowym wzornictwem oraz łatwą obsługą, dzięki czemu telefon można zamocować jedną ręką na klik. Uchwyt obraca się o 360° i ma rozsuwane ramię 20,3 cm, co daje wiele możliwości ustawień dla bezpiecznego i wygodnego zamocowania telefonu. Jak przekonuje producent, uchwyt świetnie sprawdzi się w połączeniu z pancerniakami HAMMER. HAMMER Extreme Car Holder standardowo kosztuje 49,90 zł.


Facebooktwitterredditlinkedinmail