Oukitel WP8 Pro – premiera 11 września

Kupiłeś właśnie Oukitela WP7? Albo wcześniejszy model Oukitel WP6? To może okazać się przedwczesną decyzją, bo producent już zapowiada nowy smartfon – Oukitel WP8 Pro. Ze wstępnych przecieków wynika jednak, że nie będzie to model z najwyższej półki.

Premiera modelu Oukitel WP8 Pro ma odbyć 11 listopada. Na temat specyfikacji na razie niewiele wiadomo, nie licząc rąbka uchylonego przez producenta na Facebooku i na AliExpress.

Wiadomo, że Oukitel WP8 Pro to kolejny pancernik w stylu poprzedników z linii WP – czyli duży, solidny i ciężki, chociaż firma obiecuje, że będzie to model bardziej płaski niż dotąd. Zapewni odporność IP89, IP69K i MIL-STD-810G, ale to już norma i niczego innego byśmy się nie spodziewali.


Ze zdjęć ujawnionych przez firmę widać, że to solidny kawałek sprzętu z metalową listwą z boku i gumowanym tyłem. Ciekawym detalem jest sekcja foto, składająca się z trzech aparatów, umieszczona w okrągłym module okolonym metalowym pierścieniem.

Ekran Oukitela WP8 Pro ma przekątną 6,49 cala i kropelkowe wycięcie na aparat do selfie. Otrzyma też 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej, więc nie jest to model z najwyższej półki, co nieco dziwi, gdy spojrzymy na specyfikację Oukitela WP7.

Nowy model będzie miał też NFC z płatnościami Google Pay oraz Androida 10. Bateria tym razem to zaledwie 5000 mAh, dlatego też faktycznie Oukitel WP8 Pro może być bardziej płaski niż poprzednicy.

 

Na AliExpress jest już strona tego modelu, gdzie zapowiadana jest cena około 800 zł oraz dodatkowe, szczątkowe Nowy model będzie miał też NFC z płatnościami Google Pay oraz Androida 10.

Bateria tym razem to zaledwie 5000 mAh, dlatego też faktycznie Oukitel WP8 Pro może być bardziej płaski niż poprzednicy.dane – przedni aparat 16 Mpix, rozdzielczość ekranu Full HD (1920×1080), port USB C, złącze Dual SIM i szybkie ładowanie Pump Express 3.0, a także ładowanie bezprzewodowe.


Facebooktwitterredditlinkedinmail
guest
RODO
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments