Można już kupić zewnętrzną baterię do Hammera Explorer i Explorer Pro

Hammer poinformował, że już można kupić zewnętrzną baterię do Hammera Explorer i Explorer Pro. Jest to jeden z modułowych dodatków do tych modeli, obiecywany jeszcze po premierze pierwszego z nich.

Modułowa bateria była już co prawda dostępna nieco wcześniej w zestawie z Explorerem Pro, teraz jednak producent ogłosił dostępność tego akcesorium jako osobnego produktu. Można go kupić w internetowym sklepie Hammera.

Bateria zewnętrzna Hammer z funkcją powerbanku o pojemności 5000 mAh jest odporna na wodę i pył zgodną z certyfikatem IP68.

Przeznaczona jest do modeli Hammer Explorer oraz Explorer Pro i instaluje się ją za pomocą magnesów lub też dodatkowo śrub. To specjalne wzmocnienie ma sprawić, że całego zestawu można używać w trudnych warunkach, podczas podróży, bez obaw, że całość się rozłączy.

Przy pomocy tego dodatku można naładować Hammera Explorer i Explorer Pro, ale także urządzenia zewnętrzne innych producentów – telefon, aparat czy tablet. Tu właśnie znajduje swoje zastosowanie funkcja powerbanku.

Na spodzie modułu znajduje się złącze USB C, służące do ładowania samej baterii, ale też podłączonego telefonu Hammer lub innego urządzenia. O stanie zasilenia energią informują cztery diody.

Producent zadbał też o zabezpieczenia podłączonego urządzenia. Inteligentny układ dba o ochronę smartfonu, tabletu czy innego sprzętu przed przegrzaniem czy przeładowaniem się.

Zewnętrzna bateria Hammer z opcją powerbanku została wyceniona na 169 zł. Jest dostępna na stronie producenta.

***

Moją recenzję Hammera Explorer Pro możecie przeczytać na portalu Telepolis.pl, gdzie otrzymałem ten model do testów:

A tu recenzja modelu Hammer Blade 3:


Facebooktwitterredditlinkedinmail