Microsoft Surface Go opancerzony w etui UAG

Urban Armor Gear (UAG), czyli producent bardzo wytrzymałych etui, po wprowadzeniu na rynek rozkładanego pancerzyka dla iPada Pro zabrał się za produkty konkurencji, a konkretnie za Microsoft Surface Go. Ten aspirujący do roli laptopa tablet z klawiaturą doczekał się solidnego pokrowca z serii UAG PLYO.

Etui UAG jest lekkie i płaskie, nie zmienia więc drastycznie sposobu pracy na Microsoft Surface Go, ale zapewnia dużą wytrzymałość na uszkodzenia, przede wszystkim ochronę na upadki i uderzenia. UAG PLYO dla Microsoft Surface Go przeszedł test MIL STD 810G 516.6 – czyli jeden z serii testów armii amerykańskiej, określający odporność na upadki, do jakich może dojść w trakcie transportu lub codziennego używania.

Metoda 516.6 obejmuje serię badań, podczas których urządzenie 26 razy upuszczane jest z wysokości 1,2 m – 6 razy na płasko ekranem, 12 razy na rogi i 12 razy na krawędzie. MIL STD 810G 516.6 to standard, do którego dość często odnoszą  się  producenci wzmocnionych pokrowców, w tym właśnie UAG. Należy oczywiście mieć na uwadze, że takie etui nie daje praktycznie żadnej ochrony przed pyłami i wodą, więc Surface Go nie stanie się nagle całkowicie niezniszczalny.

UAG PLYO dla Microsoft Surface Go wyposażony jest w podstawkę, która pozwala ustawić tablet w pozycji laptopa. Etui przygotowane jest także do współpracy z dodatkowym wyposażeniem tabletu Microsoftu, czyli klawiaturą Type Cover i piórkiem Surface Pen. Zapewnia przy tym pełen dostęp do ekranu, przycisków, portów i nie zagłusza dźwięku z głośników.

Etui UAG PLYO dla Microsoft Surface Go kosztuje 69,99 USD, czyli prawie 270 zł.


Facebooktwitterredditlinkedinmail