Masz starego Hammera Energy lub Energy 18×9? Możesz go wymienić ze zniżką na Energy 2

Jeżeli w szufladzie zalega ci stary, nawet zepsuty Hammer z serii Energy, możesz go wymienić na nowszy model z korzystnym rabatem. W zamian za przekazanie telefonu producentowi otrzymasz 130 zł zniżki na zakup Hammera Energy 2 oraz możliwość przedłużenia gwarancji do 36 miesięcy na ten model.

Do akcji można zgłosić niedziałające lub uszkodzone urządzenia, które, zapomniane, od dawna zalegają na dnie szuflady. Dzięki temu niepotrzebne urządzenie trafi z powrotem do producenta, gdzie będzie mogło zostać w odpowiedni sposób zagospodarowane, bez szkody dla środowiska, a użytkownik zyska możliwość zakupu nowego smartfona, w korzystniejszej cenie niż rynkowa.

Hammer Energy swoją premierę miał w 2016 roku, a Hammer Energy 18×9 w 2018 r. W zeszłym roku producent wprowadził nowszy model z tej serii – Energy 2. Urządzenie z układem Helio A22, 3 GB RAM oraz 32 GB pamięci wewnętrznej )wyróżnia się certyfikatem IP68, certyfikatem militarny oraz zapewnia zgodność z normą IK05. Ekran osłaniają dodatkowe bumpery.

Telefon wyposażony jest również w NFC, BT 5.0, Androida 9 oraz baterię 5000 mAh z funkcją powerbanku. Hammer Energy 2 otrzymał ponadto certyfikat Programu Android Enterprise Recommended, co oznacza większe bezpieczeństwo, systematyczne aktualizacje i wsparcie, a także łatwe i systemowe zarządzanie tym modelem w firmie.

HAMMER Energy 2 – test i recenzja. Dobra bateria to za mało…

Jak wziąć udział w akcji, pozbyć się starego urządzenia i kupić nowe w najatrakcyjniejszej cenie? Wystarczy wejść na dedykowaną stronę:

wypełnić formularz zgłoszeniowy i poczekać na kuriera, który zostanie zamówiony na koszt producenta urządzenia i odbierze je spod wskazanego adresu.

Po 10 dniach, otrzymasz informację, czy urządzenie zakwalifikowało się do wymiany. Jeśli tak, dostaniemy dalsze instrukcje umożliwiające zakup online nowego modelu Energy 2 w cenie 569 zł.

Dodatkowo w zamian za wypełnienie krótkiej ankiety, każdy uczestnik akcji będzie mógł przedłużyć gwarancję na nowe urządzenia o 12 kolejnych miesięcy.


Facebooktwitterredditlinkedinmail