Konkurs! Wygraj pancerny telefon HAMMER Patriot

Podoba Wam się HAMMER Patriot? To prosty, ale bardzo wytrzymały telefon do zadań specjalnych. Teraz możesz go wygrać, biorąc udział w konkursie na Facebooku. Zasady są bardzo proste i każdy ma szansę zdobyć nieużywany, nowy egzemplarz tego ciekawego pancernika, w całości zaprojektowanego w Polsce.

Dla kogo?

Konkurs przewidziany jest dla fanów strony na Facebooku: PANCERNE mobilne https://www.facebook.com/PANCERNEmobilne. Jeżeli nie jesteś fanem fanpage’a PANCERNE mobilne, Twoje zgłoszenie nie będzie brane pod uwagę. Oczywiście w każdej chwili możesz dołączyć do grona fanów strony PANCERNE mobilne na Facebooku, do czego serdecznie zachęcam.

Co trzeba zrobić, by wygrać telefon?

 

  1. Wejść na stronę na Facebooku: PANCERNE mobilne: https://www.facebook.com/PANCERNEmobilne.
  2. Zaakceptować regulamin konkursu poprzez napisanie w komentarzu pod Regulaminem: „Akceptuję”.
    Link do regulaminu jest tu: https://www.facebook.com/notes/pancerne-mobilne/regulamin-konkursu-hammer-patriot-na-zimę/382639312297171
  3. Umieścić w komentarzu pod postem konkursowym odpowiedzi na pytanie: „Dlaczego chcesz mieć telefon HAMMER Patriot”.Liczę na pomysłowe, ciekawe wypowiedzi – może być prozą, może być wierszem, może być na serio, może być z przymrużeniem oka, warunek: musi być z sensem i ciekawe. Jeżeli padnie odpowiedź w rodzaju: „potrzebny mi do pracy”, to raczej masz małe szanse na zwycięstwo.
    Link do postu konkursowego: https://www.facebook.com/PANCERNEmobilne/photos/a.363805307513905/382641872296915/
  4. Zachęcam do udostępniania posta konkursowego na swoich profilach na Facebooku wraz z tagami #hammer #konkurs

 

Konkurs trwa od dzisiaj do 29 stycznia. Zwycięzca zostanie wyłoniony w dniu 30 stycznia 2019 r.

Czytaj również:

Pancerne telefony: 10 klasycznych modeli na 2019 rok


Facebooktwitterredditlinkedinmail