Konkurs Hammera: zgarnij Energy 18×9 i przejazd transporterem SKOT

Marka wytrzymałych telefonów HAMMER co jakiś czas wymyśla różne ciekawe konkursy i tak też jest tym razem, z okazji zbliżającego się Dnia Ojca. Każdy, kto chce sprawić swojemu tacie niebanalny prezent, ma szansę wygrać pancerny smartfon Hammer Energy 18×9, a do tego przejażkę wojskowym transporterem SKOT. Co należy zrobić, żeby wygrać?

Hammer w swojej najnowszej akcji zachęca swoich fanów oraz uzależnionych od adrenaliny do wspólnej rywalizacji, w której można wygrać niecodzienną nagrodę z okazji Dnia Ojca. Walka toczy się bowiem o Hammera Energy 18×9 – bestseller marki oraz o przejazd wojskowym pojazdem SKOT.

Warunki udziału w konkursie są bardzo proste. Trzeba wbić na Facebooka, na fan page Hammera: www.facebook.com/hammeromania. Aby wziąć udział w zabawie i zawalczyć o nagrody, wystarczy pod postem konkursowym z 3 czerwca dodać komentarz z odpowiedzią na pytanie:

„jak zaskoczylibyście Tatę, gdybyście mieli zabrać go na przejażdżkę pojazdem wojskowym SKOT i gdzie byście pojechali?”.

Nagroda zostanie przyznana jednej osobie spośród wszystkich uczestników, którzy opublikują odpowiedź pod postem do 18 czerwca br. Jury wybierze autora najbardziej kreatywnej i ciekawej odpowiedzi.

Hammer Energy 18×9 to pancerny smartfon z 5,7-calowym, panoramicznym ekranem HD+ IPS w formacie 18×9, którego pracę wspiera Android Oreo 8.1. Model ze szczelną (IP68) i wzmocnioną obudową zgodną z parametrem IK08, wyróżnia czterordzeniowy procesor, 3GB RAM, aparat fotograficzny z matrycą SONY 13 Mpix, LTE, NFC umożliwiający płatności zbliżeniowe oraz czytnik linii papilarnych, a także modułu GPS i A-GPS.

Źródło: informacja prasowa Hammer

Więcej na temat modelu Hammer Energy 18×9:

Hammer Energy 18×9: test i recenzja pancernika za trzy dziewiątki

 

 


Facebooktwitterredditlinkedinmail