IMPACT GLASS – połączenie szkła i folii antyuderzeniowej, czyli nowy pomysł na ochronę ekranu

Nawet najbardziej pancerna obudowa nie zapewnia stuprocentowej ochrony przed stłuczeniem ekranu. Dobrze zaprojektowana, amortyzuje uderzenia, gdy telefon upadnie bokiem albo rogiem na twarde podłoże, ale nie jest w stanie uchronić smartfona przed siłą działająca na środek wyświetlacza. I tu z pomocą przychodzą dodatkowe zabezpieczenia ekranu. Firma MyScreenPROTECTOR proponuje IMPACT GLASS – połączenie szkła i folii antyuderzeniowej.

MyScreenPROTECTOR jako jeden z pierwszych wprowadził na polski rynek folię antyuderzeniową oraz szkło hybrydowe. Teraz firma prezentuje nowy produkt, który łączy te dwa rozwiązania w jedno, które ma zapewnić jeszcze lepszą ochronę ekranów urządzeń mobilnych.

IMPACT GLASS to połączenie szkła i folii antyuderzeniowej. Ochrona dodatkowo została wzbogacona powłoką oleofobową o przedłużonej trwałości oraz warstwą klejową, mocującą ochronę do ekranu urządzenia.

Materiał, z jakiego wykonany jest IMPACT GLASS, nie kruszy się i nie pęka, jak w przypadku szkieł hartowanych. Jeśli przyjrzymy się bliżej temu rodzajowi ochrony, zauważymy, że w jego skład wchodzą cztery warstwy:

  • HybridGLASS – szkło hybrydowe o wysokiej odporności na zarysowania (8H), nie strzępi się na krawędziach i zapewnia długotrwałą ochronę,
  • antiCRASH FILM – folia anty-uderzeniowa, elastyczna warstwa, która stanowi podstawową tarczę dla ekranu podczas uderzenia,
  • OLEOPHOBIC LAYER- warstwa oleofobowa, stanowi barierę zapobiegającą przywieraniu brudu do materiału ochronnego i ułatwia czyszczenie,
  • ADHESIVE LAYER – warstwa klejowa ułatwia aplikację i sprawia, że ochrona lepiej przylega do ekranu.

 

IMPACT GLASS to coś więcej niż zwykła ochrona ekranu. Dzięki serii IMPACT BodySHIELD, stanowiącej połączenie IMPACT GLASS oraz pokrowca REVO, możemy zabezpieczyć całość naszego urządzenia. Taki zestaw pozwoli zachować oryginalne wzornictwo smartfona oraz zapewni ochronę przed stłuczeniem lub zarysowaniem ekranu.


Do większości modeli IMPACT GLASS dostępny jest wraz z rozwiązaniem EasyApp PLUG. Ta metoda aplikacji minimalizuje ryzyko niewłaściwego montażu materiału ochronnego, dzięki pozycjonowaniu za pomocą kabla USB. Sposób ten w znacznym stopniu ułatwia montaż ochrony i zapobiega przemieszczaniu się materiału podczas nakładania na wyświetlacz.

Źródło: MyScreenPROTECTOR

 


Facebooktwitterredditlinkedinmail