HAMMER na targach IFA Berlin 2019 – premiery modeli HAMMER EXPLORER i HAMMER 5 SMART

Grupa Kapitałowa TelForceOne S.A., do której należy marka pancernych telefonów HAMMER, zapowiada liczne premiery na targach IFA Berlin 2019. Wśród nich znajda się dwa wzmocnione modele – HAMMER EXPLORER i HAMMER 5 SMART.

Producent nie podaje jeszcze szczegółów dotyczących premierowych urządzeń, ale uchylił rąbka tajemnicy. Wiadomo, że HAMMER EXPLORER to 5,7-calowy, pancerny smartfon zaprojektowany w Polsce, który wyróżnia odporność potwierdzona certyfikatem IP69 oraz możliwość dołączenia dodatkowych akcesoriów.

W nowym HAMMERZE EXPLORER będzie możliwość instalacji dodatkowej, zewnętrznej baterii oraz licznych, dedykowanych akcesoriów. Przy projektowaniu nowego pancerniaka zwrócono również szczególną uwagę na specjalne bumpery dodatkowo chroniące ekran, wodoodporne gniazda USB-C oraz mini-jack i inne liczne udogodnienia. Należą do nich m.in. uchwyt na smycz oraz łatwe w użytkowaniu gniazdo SIM.

Natomiast HAMMER 5 SMART to 2,4-calowy klasyk z systemem KaiOS. Telefon będzie oferował podstawowe funkcje smartfonu, w tym LTE oraz korzyści wynikające z użytkowania klawiatury wyspowej.

Więcej szczegółów o nowych HAMMERACH producent na razie nie ujawnia. Parametry urządzeń na pewno poznamy już pierwszego dnia targów, czyli 6 września.

Źródło: Hammer


Facebooktwitterredditlinkedinmail