HONOR Watch Magic – solidny smartwatch 5ATM z GPS debiutuje w Polsce

Nie tylko Huawei próbuje podbić rynek smartwatchy – ma je także w ofercie sub-marka HONOR. Na polski rynek wchodzi właśnie zegarek HONOR Watch Magic, zapewniający wodoszczelność do 50 metrów, przystosowany do treningów pływackich i wyposażony w odbiornik GPS. Cena nie jest wygórowana – wynosi 699 zł. Do końca kwietnia HONOR Watch Magic będzie można kupić wyłącznie w sklepach Media Expert.

HONOR Watch Magic o szerokości 42,8 mm, grubości 9,8 mm i wadze 33 gramów jest jednym z najlżejszych i najcieńszych inteligentnych zegarków na rynku. Poddana specjalnej obróbce powłoka ceramiczna jest odporna na zarysowania i sześciokrotnie mocniejsza od stali, co zapewnia jej trwałość w codziennym użytkowaniu. Stalową kopertę zegarka powleczono biodegradowalnym nylonowym tworzywem.

Całości dopełnia elegancki dwustronny, odporny na działanie potu i wilgoci pasek. Nowa seria zegarków HONOR Watch Magic jest dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych: Lava Black i Moonlight Silver.

HONOR Watch Magic wyposażony jest w 1,2-calowy ekran dotykowy AMOLED o rozdzielczości 390 x 390 pikseli (326 ppi). Jak przekonuje producent, dwurdzeniowy procesor zapewnia nie tylko dużą moc obliczeniową, ale też dużą oszczędność energii. Na jednym ładowaniu urządzenie ma działać nawet przez tydzień, a zaledwie 10-minutowe podładowanie wystarcza na cały dzień pracy.

W smartwatchu HONOR Watch Magic znalazły się funkcje przydatne dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Z zegarkiem można biegać, chodzić po górach i jeździć rowerem, a nawet pływać. Wodoszczelność do 50 metrów oraz funkcja zliczania ruchów rąk podczas pływania dowolnym stylem to zalety przydatne podczas treningów pływackich. Producent przekonuje wręcz, że HONOR Watch może stać się osobistym trenerem, który bacznie śledzi naszą technikę i zwraca uwagę na elementy wymagające poprawy.

 

Dostępna w HONOR Watch funkcja całodobowego monitorowania tętna pozwala lepiej dbać o zdrowie i kondycję fizyczną. Nad dokładnością pomiaru w czasie rzeczywistym czuwa technologia HUAWEI TruSeen 3.0 składająca się z czujnika PPG wspieranego przez algorytm sztucznej inteligencji.

Kolejną ciekawą funkcją związaną ze zdrowiem jest technologia TruSleep. Analizuje ona oddech i przebieg snu, by na podstawie zgromadzonych danych służyć wskazówkami podnoszącymi jego jakość. Kolejna technologia TruRelax w czasie rzeczywistym mierzy ciśnienie krwi, korzystając z danych o zmienności rytmu serca (HRV).

 

 

Wbudowany w zegarek moduł GNSS obsługuje trzy najważniejsze systemy pozycjonowania satelitarnego: GPS, GLONASS i GALILEO zapewniające precyzyjną lokalizację w gęstym lesie czy zwartej miejskiej zabudowie. Docenią to zwłaszcza biegacze i rowerzyści poszukujący dokładności pomiarów.

Dodatkowo HONOR Watch Magic powiadamia o przychodzących połączeniach i SMS-ach, a po połączeniu z aplikacją SmartCare dostępną na smartfonach HONOR z nakładką EMUI 9.1 lub nowszą, przypomni nam o zbliżającym się terminie wylotu czy rezerwacji w hotelu.

Do końca kwietnia zegarki HONOR Watch Magic można kupić wyłącznie w sklepach Media Expert. Później pojawią się one w kolejnych sklepach.

 

 

Źródło: informacja prasowa HONOR


Facebooktwitterredditlinkedinmail