HAMMERY w jesiennej promocji – przy zakupie Blade 2 PRO, Patriot+ za 1 zł

HAMMER rozpoczął nową promocję na swoje pancerniki – pod hasłem „jesienne hity cenowe”. Producent obniżył ceny kilku modeli o kwoty do 100 zł, a do tego podczas zakupu HAMMERA Blade 2 PRO. Teraz po wybraniu tego pancernika dodawany jest HAMMER Patriot+ za 1 zł.

HAMMER objął promocją sześć modeli smartfonów oraz jedne z akcesoriów – uchwyt samochodowy HAMMER Extreme Car Holder.

W jesiennej promocji popularny model Energy kupimy teraz za 599 zł zamiast 699 zł. Z kolei Energy 18×9 dostępny jest w cenie 899 zł (również obniżka o 100 zł), a HAMMERY Active 2 oraz 2 LTE w cenie 499 zł (obniżka o 70 zł).

W promocji znalazł się także pancerny klasyk HAMMER 3+, który kupimy obecnie za 249 zł. Z kolei wspomniany HAMMER Extreme Car Holder oferowany jest za 39 zł zamiast 49,90 zł.

Ciekawie przedstawia się promocja „Podwójne uderzenie” na HAMMERA Blade 2 PRO. Od 4 października, do każdego zakupionego modelu klienci otrzymują telefon HAMMER Patriot+ za 1 zł, który w sprzedaży, osobno, dostępny jest w cenie 269 zł.

 

Czytaj też:

Hammer Blade 2 Pro – test i recenzja. Smartfon jak miejska terenówka

Oferta zadowoli więc tych, którzy szukają wydajnego smartfonu dla siebie i prostego telefonu dla kogoś z rodziny, czy też kompletują wyposażenie do wymagającej pracy, na przykład w warsztacie.

Promocje obowiązują na sklepie online producenta oraz w stacjonarnych sklepach partnerów marki.


Facebooktwitterredditlinkedinmail