HAMMER wchodzi na rynek B2B i wprowadza czytnik kodów kreskowych i smartfon w jednym BS21

Marka HAMMER dotąd kojarzona była z urządzeniami konsumenckimi, teraz jednak polska firma zamierza wejść na nowy rynek – urządzeń skierowanych dla odbiorców biznesowych. Pierwszym urządzeniem z nowej linii HAMMER Professional jest wzmocniony czytnik kodów kreskowych i smartfon w jednym – Hammer BS21.

HAMMER B21 to urządzenie, które zwykłemu odbiorcy raczej się nie przyda, za to może zainteresować kanał B2B.

Jest to połączenie wzmocnionego, odpornego (IK07, IP68, droptest 1,5 m, Gorilla Glass 3, MIL-STD-810G) smartfonu z zintegrowanym czytnikiem kodów kreskowych. To właśnie on jest główną funkcją urządzenia, natomiast część smartfonowa to dodatek.

HAMMER BS21 przystosowany jest do czytania kodów 1D oraz 2D, dzięki czemu odczytuje zarówno kody QR, jak i kody kreskowe EAN. Dzięki wysokiej wytrzymałości sprawdzi się podczas pracy w magazynie, a także w terenie. Skaner umieszczony w górnej części obudowy, nad aparatem.

Urządzenie ma ekran TFT 5 cali HD (1280 x 720, 320 ppi), napędza je układ MediaTek MTK6739 wspierany przez 2 GB pamięci RAM. Wewnętrzna pamięć ma 16 GB, co można rozbudować za pomocą karty microSD o pojemności 128 GB.

 

 

HAMMER B21 wyposażony jest w dwa aparaty: główny wykorzystuje matrycę GalaxyCore GC8024 (znaną np. z modelu HAMMER Active 2 LTE), przedni ma z kolei 2 Mpix. Funkcje łączności zapewnia modem LTE, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n (2,4 i 5 GHz), NFC i Bluetooth
4.2. Przesyłanie danych do komputera ułatwia USB C. Dzięki takiemu wyposażeniu B21 ma zapewniać integrację z innymi podzespołami firmowej infrastruktury i szybki przesył danych.

Całością zarządza Android 8.1. Jak podkreśla producent – przyznany urządzeniu certyfikat GMS daje pewność, że BS21 został przygotowany zgodnie z wytycznymi Google.

Wymiary urządzenia to 156,5 x 77,2 x 17,8 mm, a waga 300 g. Baterię o pojemności 5000 mAh można szybko naładować dzięki Express Charging lub też zasilić magnetycznie, bez potrzeby podłączania telefonu za pomocą kabla.

HAMMER B21 wyceniony został na kwotę 2299 zł.


Facebooktwitterredditlinkedinmail

Komentarze do: “HAMMER wchodzi na rynek B2B i wprowadza czytnik kodów kreskowych i smartfon w jednym BS21

  1. Mam ten telefon ,, przenośny transfer danych ” o tygodnia. I mam problem skaner działa ale nie czyta kodów