HAMMER rusza z akcją „Znajdź ukryte telefony Hammer Patriot”

Polski producent pancernych smartfonów – HAMMER – dziś startuje z nietypową akcją promocyjną „Znajdź ukryte telefony Hammer Patriot”. Akcja organizowana jest po raz kolejny, na facebookowym profilu Hammera, tym razem jest to edycja świąteczna.

Ukrytych telefonów HAMMER Patriot można szukać we wszystkie soboty grudnia i stycznia. Organizator nie ogłosił jeszcze, jakie miasta będą brały tym razem w zabawie, ani tym bardziej nie wskazał miejsc ukrycia. Informacje na ten temat mają się pojawiać na Facebooku.

Na czym to w ogóle polega? Telefon umieszczany jest w jakimś charakterystycznym, ale nie za bardzo, punkcie wybranego miasta.

Zdjęcie tego miejsca publikowane jest na FB – reszta należy do poszukiwaczy. Kto znajdzie pierwszy, ten będzie miał dla siebie telefon. Telefony Hammer były już podkładane w Bydgoszczy, Szczecinie, Gdańsku, Krakowie i Wrocławiu.

Więcej informacji o akcji na profilu Hammera:

Pancerny HAMMER Patriot

HAMMER Patriot opisywany jest przez producenta jako „zaprojektowany w Polsce”. Model ten jest wynikiem współpracy z biurem projektowym Ergo Design i został od podstaw zaprojektowany w Polsce.

To klasyczny telefon z 2,4-calowym ekranem (240×320) TFT i umieszczoną pod nim klawiaturą alfanumeryczną. Jest pyłoszczelny i wodoodporny, co potwierdza certyfikat IP68 (odporność testowana przy zanurzeniu w wodzie na głębokość do 1,5 m na 30 min przy zamkniętych gniazdach USB i minijack). Telefon przeszedł pomyślnie także droptesty w wysokości do 1,5 m. Wytrzymałość na upadki to zasługa m.in. szczególnego kształtu i konstrukcji obudowy: ściętych, wystających na rogach bumperów, które absorbują siłę uderzenia oraz metalowej ramy.

Patriot został wyposażony w sporą baterię o pojemności 1800 mAh, która zapewnia działanie telefonu w stanie czuwania do 10 dni albo do 7 godzin ciągłych rozmów.

HAMMER Patriot kosztuje 209 zł.


Facebooktwitterredditlinkedinmail