HAMMER GLASS i HAMMER CASE: nowości marki wzmocnią smartfony

Do oferty marki HAMMER weszły szkła hartowane i etui do popularnych smartfonów Apple, Samsung oraz Huawei. To ciekawa opcja dla osób, które chcą wzmocnić  swój smartfon, by zabezpieczyć go przed zniszczeniem i uchronić się przed drogą naprawą. Za pomocą akcesoriów HAMMER GLASS i HAMMER CASE zwykły smartfon można upodobnić  do pancernika.

Zbita szybka, pęknięty wyświetlacz, rozlany ekran – to najczęstsze uszkodzenia smartfonów i jeden z głównych powodów zakupu nowego urządzenia. Co więcej – zwykle naprawa ekranu wiąże się z jego wymianą zaliczaną do jednej z najdroższych możliwych napraw sięgających nawet 50% wartości nowego telefonu. Przykładowo, wymiana ekranu w iPhone’ie X to min. 1500 złotych, a w Samsung Galaxy S9 to wydatek min. 1300 złotych. Jak w takim razie zmniejszyć ryzyko rozbicia ekranu w smartfonie, zadbać o swój sprzęt i ustrzec się dużych wydatków na naprawę? Z odpowiedzią przychodzi marka HAMMER.

HAMMER GLASS i HAMMER CASE – wyższy poziom ochrony

W ofercie HAMMERA dostępne są szkła hartowane oraz pancerne etui zapewniające większą ochronę smartfonu. HAMMER GLASS to 8-warstwowe szkło o najwyższej twardości 9H (w skali twardości Mohsa), dlatego zarysowanie kluczami, monetami i ostrymi przedmiotami nie będzie stanowić już zagrożenia. Podobnie jest z pancernym etui HAMMER CASE – te ma dwuwarstwową budowę i zapewnia sztywność konstrukcji telefonu, stabilny chwyt urządzenia oraz ochronę jego każdej płaszczyzny

HAMMER Glass zabezpiecza niemal cały panel urządzenia, a specjalnie zaokrąglone brzegi 3D zapewniają lepsze przyleganie i mniejszą podatność na odklejanie na krawędziach, co jest często spotykanym problemem w tanich akcesoriach nieznanego pochodzenia.

HAMMER Glass o grubości 0,3 mm zapewnia wysoką ochronę, redukcję podatności na pęknięcia i uszkodzenia ekranu. Jednocześnie cechuje się wysokim współczynnikiem wrażliwości wyświetlacza na dotyk. Do produkcji szkła użyto japońskiego szkła Ashai, które gwarantuje perfekcyjne odwzorowanie barw oraz niemal idealną przejrzystość. Wierzch szkła pokrywa specjalna nanopowłoka chroniąca wyświetlacz przed pozostawianiem odcisków palców. Jej zastosowanie ułatwia również usuwanie wszelkich zanieczyszczeń np. śladów po make upie.

Z kolei HAMMER CASE o dwuwarstwowej budowie wykonane jest z wytrzymałego tworzywa z wnętrzem z materiału elastycznego TPU. Chroni zarówno plecki i krawędzie smartfonu dzięki wzmocnionym bumperom oraz ekran w przypadku położenia go na płaskiej powierzchni. Jednocześnie gwarantuje łatwy dostęp do wszystkich portów i wejść dając pełną swobodę i funkcjonalność.

HAMMER Glass oraz HAMMER CASE to 15 szkieł oraz etui dedykowanych popularnym modelom. Szkła hartowane dla: Huawei P20, Huawei P20 Lite, Huawei P10, Huawei P10 lite, Huawei Y5 2018, Huawei Y6 2018, Samsung S9, Samsung S8, Samsung J4 2018, Samsung J6 2018, Samsung J8 2018, są dostępne w cenie 49,90 zł/sztuka, a dla Apple X, Apple 8 Plus, Apple 8, Apple 7, oferowane są za 54,90 zł/sztuka.

Natomiast HAMMER CASE dla każdego modelu jest w cenie 49,90 zł/sztuka.

Więcej na:

https://www.myphone.pl/accessory/hammer-glass/

https://www.myphone.pl/accessory/hammer-case/

Źródło: Informacja prasowa HAMMER


Facebooktwitterredditlinkedinmail