HAMMER dodał plusa i tak powstał Patriot+

Marka HAMMER nie przestaje zaskakiwać, prezentując w ostatnich tygodniach z prędkością karabinu maszynowego kolejne nowości. Tym razem jest to rozbudowana wersja klasycznego pancernika HAMMER Patriot. Nowy telefon HAMMER Patriot+ poza charakterystyczną, efektowną obudową, dużym ekranem 2,4” oraz odpornością IP68, wyróżnia się dodatkowo łącznością Wi-Fi oraz 3G, które zapewniają dostęp do Internetu, a także możliwością wysyłania MMS-ów. Jest także funkcja routera!

 

 

W swojej recenzji podstawowego modelu HAMMER Patriot narzekałem trochę na nieco byt skromne wyposażenie tego pancernego klasyka. Mówisz i masz – przynajmniej część rzeczy została dodana w modelu Patriot+.

HAMMER Patriot+, podobnie jak wariant podstawowy, został w całości zaprojektowany w Polsce. Wyróżnia się obudową o kształcie litery „X”, co znacznie wpływa na ergonomię i łatwy chwyt urządzenia nawet mokrymi czy brudnymi dłońmi. Utrzymanie obudowy w takiej formie pozwoliło dodatkowo wzmocnić newralgiczne miejsca telefonu, dzięki czemu jest on bardziej wytrzymały. Niezawodność i solidność tego HAMMERA to również zasługa metalowych detali, które okalają obudowę z tworzywa. Na froncie telefonu znajduje się 2,4-calowy ekran (240×320 pix). Na uwagę zasługuje również spersonalizowane menu telefonu – jego ikony są stworzone na wzór heksagonu (sześciokąt), nawiązującego do logo marki HAMMER.

 

Czytaj również:

Pancerne telefony: 10 klasycznych modeli na 2019 rok

 

HAMMER Patriot+ jest pyłoszczelny i wodoodporny, co potwierdza certyfikat IP68. Pomyślnie przeszedł także droptesty do 1,5 m. Przede wszystkim jednak HAMMER Patriot+ oferuje Wi-Fi 802.11 b/g/n 2,4 GHz oraz moduł 3G. Dzięki temu użytkownicy zyskują dostęp do sieci, a co za tym idzie, do przeglądarki WWW, skrzynki e-mail oraz możliwość wysyłania MMS-ów. Co więcej, HAMMER Patriot+ wyposażony jest w funkcje routera, czyli można go wykorzystać jako hot-spot Wi-Fi!

 

 

Patriot+ jest wyposażony w baterię o pojemności 1800 mAh, która zapewnia działanie telefonu w stanie czuwania do 10 dni albo do 7 godzin ciągłych rozmów. Telefon jest wyposażony także w aparat 2 Mpix, Bluetooth, Dual SIM oraz radio FM i MP3.

HAMMER Patriot+ to kolejna nowość marki po debiutujących w tym roku modelach: Active 2 i HAMMER 4+.

Nowy model oferowany jest w cenie 289 zł.

 

Źródło: informacja prasowa HAMMER
Zdjęcia: HAMMER

Czytaj również:

HAMMER Patriot – test i recenzja pancernego klasyka o niebanalnym wyglądzie


Facebooktwitterredditlinkedinmail