HAMMER 2 trafił do Biedronki

Co prawda seria klasycznych pancerników z podstawowej linii HAMMER doczekała się już modeli z oznaczeniem 4 i 4+, ale w sprzedaży wciąż dostępne są wcześniejsze konstrukcje mPTech. Wzmocniony HAMMER 2 trafił właśnie do oferty Biedronki i może okazać się sensownym wyborem jako telefon zapasowy.

HAMMER 2, jak każdy przedstawiciel tej marki, jest telefonem o wzmocnionej konstrukcji i wysokiej odporności na czynniki na wodę, kurz i brud. Jego wytrzymałość określa certyfikat IP67, czyli minimalnie niższy niż w najnowszych modelach z IP68, ale to wciąż bardzo dobre zabezpieczenie w terenie lub w miejscu ciężkiej pracy. Telefon został wykonany z gumowanych materiałów, dzięki czemu jest bardziej wytrzymały na upadki do 1,5 m. Specjalne wypustki ułatwiają trzymanie urządzenia w dłoni oraz zapobiegają jego wyślizgiwaniu się. Wyraźne, wyspowe klawisze ułatwiają obsługę w rękawicach.

Jak przekonuje producent, telefon sprosta nie tylko codziennym wyzwaniom wymagających użytkowników, lecz też pracowników budowlanych, monterów, instalatorów, serwisantów czy osób żądnych przygód. To może być też dobry pomysł na telefon zamienny – zamiast delikatnego smartfona, gdy wybieramy się na ASG, pojeździć quadem albo rowerem górskim.

HAMMER 2 wyposażony jest w ekran o przekątnej 2,2 cala i rozdzielczości 176 x 220. Pozostała część specyfikacji jest raczej typowa dla tego typu sprzętu – to przede wszystkim telefon do dzwonienia. Zaleta jest więc obsługa dwóch kart SIM, chociaż działają tylko w sieci 2G. Przydatnym dodatkiem jest osobna latarka w górnej części obudowy. W modelu HAMMER 2 znajdziemy także radio FM, kalendarz, budzik oraz kalkulator. Nie zabrakło czytnika kart pamięci microSD oraz złącza Bluetooth. Zdjęcia wykonamy aparatem 2 Mpix z lampą błyskową.

Wymienna bateria litowo-jonowa o pojemności 1450 mAh zapewnia do 14 dni działania w stanie czuwania.

HAMMER 2, w pomarańczowo-czarnej wersji kolorystycznej, dostępny jest w ofercie wszystkich sklepów sieci Biedronka od 27 maja do 9 czerwca br. lub do wyczerpania zapasów. Telefon oferowany jest w cenie 139 zł.

Źródło informacji: HAMMER/mPTech

.


Facebooktwitterredditlinkedinmail