Pancerny, chociaż średnio odporny – głośnik Hykker Craft od dziś w Biedronce

Od dziś w sklepach Biedronka będzie można kupić głośnik Hykker Craft, określany przez producenta jako „warsztatowo-campingowy”. Urządzenie wygląda bardzo solidnie, wręcz pancernie, ma też lekko wzmocnioną konstrukcję, chociaż nie należy przesadzać z narażaniem go na pył i wilgoć.

Wygląd głośnika Hykker Craft sugeruje, że to sprzęt do zadań specjalnych, a producent przekonuje, że jest to wzmocniona konstrukcja o podwyższonej odporności na wodę, kurz i brud. W rzeczywistości Hykker Craft zapewnia jedynie wytrzymałość zgodną z certyfikatem IP45, czyli dość niską. Piasek czy lekki deszcz nie wyrządzą mu szkody, ale w cięższych warunkach może nie przetrwać, nawet w warsztacie czy na kempingu.

Wygodę użytkowania i przenoszenia głośnika Hykker Craft zwiększa pas transportowy odporny na ścieranie. Gumowane przyciski sprawiają, że urządzenie można obsługiwać nawet w rękawicach, a po zabrudzeniu łatwo je oczyścić.

Pod względem muzycznym Hykker Craft oferuje dźwięk stereo o łącznej mocy 12 W z wyraźnym basem emitowanym przez membraną niskotonową. Dla poprawy brzmienia producent dodał korektor dźwięku umożliwiający dopasowanie tonów do własnych preferencji.

Hykker Craft wyposażony jest w moduł Bluetooth umożliwiający bezprzewodowe odtwarzanie muzyki ze smartfonów, laptopów i tabletów (zasięg do 15 m). Złącze pozwala także wykorzystać Crafta jako zestaw głośnomówiący podczas rozmów telefonicznych.

Głośnik zapewnia również odtwarzanie własnych playlist z pamięci zewnętrznej USB i karty microSD. Wyposażony jest ponadto w gniazdo AUX, dzięki któremu można podłączyć inne dowolne urządzenie audio bez Bluetooth. Hykker Craft ma również wbudowane radio FM.

Dlugi czas pracy bez kabla sieciowego ma zapewnić wbudowany akumulator Li-ion 2000 mAh.

Głośnik Craft marki Hykker dostępny jest od dziś w ofercie wszystkich sklepów sieci
Biedronka. Sprzedaż będzie trwała do16 czerwca lub do wyczerpania zapasów. Cena? 129 zł.


Facebooktwitterredditlinkedinmail

Komentarze do: “Pancerny, chociaż średnio odporny – głośnik Hykker Craft od dziś w Biedronce

  1. Wie ktoś jak się „po chińsku” ta zabawka nazywa? Pytam z ciekawości, po prostu chciałem sprawdzić ceny tego wynalazku w kraju jego pochodzenia.