Galaxy Xcover FieldPro – Samsung znów coś szykuje!

Niedawna premiera wzmocnionego modelu Galaxy XCover 4s mogła nie wszystkich usatysfakcjonować, ponieważ smartfon reprezentuje średnią klasę, jest też dość mały. Co z tymi, którzy ostrzą sobie zęby na większy, flagowy model Samsunga o zwiększonej odporności? Wygląda na to, że wkrótce koreański producent przedstawi coś dla bardziej wymagających odbiorców – serię Galaxy Xcover FieldPro.

Na temat Galaxy Xcover FieldPro wiadomo na razie niewiele, sam producent nie ujawnił żadnych informacji na ten temat. Że jednak ma powstać taka linia produktowa, wiemy z rejestru EUIPO, czyli Urzędu Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej. Samsung zarejestrował tam tę markę za pośrednictwem kancelarii Fieldfisher, tej samej, która rejestrowała też całkiem niedawno znak towarowy dla tabletu Galaxy Tab Active Pro.

Galaxy Xcover FieldPro znalazł się w rejestrze w kategoriach „smartfon, obudowa do smartfonu, zestaw słuchawkowy”, co może się odnosić do głównego urządzenia i akcesoriów.

Poza tymi informacjami pozostają już tylko spekulacje. Biorąc jednak pod uwagę wcześniejsze doniesienia na temat wzmocnionych urządzeń Samsunga, można przypuszczać, że Galaxy Xcover FieldPro zadebiutuje na targach IFA wraz z tabletem Galaxy Tab Active Pro.

 

 

Pozostaje tylko mieć nadzieję, że Galaxy Xcover FieldPro to nowe wcielenie zarzuconej już chyba przez Samsunga linii Galaxy S Active, czyli wzmocnionych wariantów flagowych Galaxy S. Ostatni model z tej serii to Galaxy S8 Active, który i tak w oficjalnej sprzedaży dostępny był tylko w Stanach Zjednoczonych.

Z drugiej strony równie dobrze może okazać się tak, że Galaxy Xcover FieldPro będzie po prostu trochę wyżej pozycjonowaną wersją modeli z linii Galaxy Xcover, czyli na przykład otrzyma większy ekran i odrobinę lepszą specyfikację, ale nie będzie to uzbrojone wcielenie modeli flagowych.

Czytaj też:

Samsung Galaxy XCover 4s oficjalnie. Komu potrzebny taki smartfon?


Facebooktwitterredditlinkedinmail