Fresh ‘n Rebel prezentuje wodoodporny głośnik Rockbox Bold S

Do oferty bezprzewodowych głośników marki Fresh 'n Rebel dołączył właśnie kolejny model z serii Rockbox – Bold S. Od swoich poprzedników Rockbox Bold S różni się przede wszystkim niewielkim rozmiarem, natomiast łączy go z nimi kilka zalet: począwszy od pełnej wodoodporności po funkcję podwójnej zabawy, która umożliwia słuchanie utworów w trybie stereo.

Rockbox Bold S to najmniejszy głośnik z serii RockBox Bold. Jego wymiary to 80 x 80x 80 mm. Podobnie jak dwa większe modele – dostępne w rozmiarach M i L – komunikuje się bezprzewodowo za pośrednictwem technologii Bluetooth z telefonem, tabletem oraz laptopem, a do tego jest w pełni wodoodporny. Można go więc zabrać ze sobą nad wodę, na stok czy na basen.

Producent zapewnia, że w trakcie korzystania z głośnika Rockbox Bold S nie trzeba się obawiać lekkich zabrudzeń w postaci piasku, brudu lub pyłu – wystarczy przemyć go pod kranem i użytkować dalej. Gdy Rockbox Bold S wpadnie do basenu – wypłynie na powierzchnię, upadnie na śnieg czy błoto – dalej będzie działać bez zakłóceń, wyślizgnie się z dłoni i spadnie na ziemię podczas zabawy – nie szkodzi. Z myślą o pełnym komforcie Rockbox Bold S wyposażono w poręczny uchwyt pozwalający na zawieszenie głośniczka w dowolnym miejscu.


Fresh ‘n Rebel Rockbox Bold S umożliwia również słuchanie ulubionych utworów w trybie stereo – wystarczy podłączyć dwa głośniki przez Bluetooth, by móc cieszyć się trybem podwójnej zabawy nawet do 12 godzin bez przerwy po uprzednim trzygodzinnym ładowaniu.

Do zestawu z głośnikiem Rockbox Bold S dołączone są dwa kable – microUSB do ładowania oraz kabel audio 3,5 mm, za pomocą którego można odtwarzać muzykę liniowo, bez wsparcia Bluetooth. Użytkownika nie zaskoczy nagle rozładowana bateria. Po uruchomieniu głośnika przyciski zaświecą się, a dzięki śledzeniu kontrolki LED można na bieżąco sprawdzać poziom energii urządzenia.

Głośnik Rockbox Bold S dostępny jest w czterech kolorach: jasnoszarym (Cloud), miętowym (Peppermint), ciemnoniebieskim (Indigo) oraz szarym (Concrete). Wkrótce pojawi się również w czerwonym (Ruby) i różowym (Cupcake).

Rockbox Bold S kosztuje 259 zł. Dostępny będzie do grudnia w najlepszych sklepach ze sprzętem elektronicznym.


Facebooktwitterredditlinkedinmail