Etui UAG Plyo dla Macbooka Air 2018

Producent wzmocnionych etui na smartfony i tablety – Urban Armor Gear (UAG) – po raz kolejny sięga po sprzęt firmy Apple i tym razem skonstruował pancerzyk dla Macbooka Air 2018. Dzięki temu jeden z najciekawszych laptopów na rynku doczekał się solidnej ochrony na upadki i uderzenia.

Etui UAG dla Macbooka Air 2018 to model z serii Plyo, która chroni smartfony, ale powstała także na przykład dla tableto-laptopa Microsoft Surface Go.

Cechą charakterystyczną tego etui jest to, że wzmacniając komputer, nie zmienia całkowicie jego designu – przezroczyste UAG Plyo podkreśla elegancki wygląd MacBooka Air.

 

Smukła konstrukcja kompozytowa łączy odporny na uderzenia rdzeń z miękkimi narożnikami powietrznymi, co zapewnia użytkownikom ochronę potrzebną do pracy w podróży. Producent zapewnia, że etui UAG Plyo zgodne jest z wymogami testów MIL STD 810G 516.6, wytrzyma więc upadek z wysokości 1,2 m, do jakiego może dojść podczas przenoszenia komputera albo gdy sprzęt zsunie się ze stołu.

Na spodzie etui znajdują się gumowane nóżki, które nie tylko zapewniają stabilną pozycję podczas pracy w różnych warunkach, ale także, w połączeniu ze specjalnymi wycięciami, sprawiają, że zachowana zostaje dobra cyrkulacja powietrza, co polepsza chłodzenie Macbooka Air. Na krawędzi zawiasów znajduje się grip, ułatwiający przenoszenie komputera. Dla większego bezpieczeństwa danych producent dodał do etui podwójną blokadę, która utrudnia dostęp do komputera osobom niepowołanym.

UAG Plyo dla Macbooka Air 2018 wycenione zostało na kwotę 79,95 USD, czyli około 300 zł.


Facebooktwitterredditlinkedinmail