DOOGEE S68 Pro z potrójnym aparatem i ładowaniem zwrotnym – wkrótce premiera

Tegoroczna jesień to wyjątkowy czas na rynku pancernych smartfonów. Producenci wręcz prześcigają się w premierach i aż by się chciało już mieć te wszystkie sprzęty. Kolejna nowość to DOOGEE S68 Pro – dość niespodziewany model o niezłej specyfikacji, wyposażony w potrójny aparat.

Co ciekawe, smartfon nie jest jeszcze widoczny na stronie producenta, ale znane są już grafiki zapowiadające ten model, a także jego podstawowa specyfikacja.

DOOGEE S68 Pro nawiązuje stylistyką do klasycznych smartfonów pancernych – a więc wygląda surowo, ma duże, wystające elementy obudowy, rant wokół ekranu i – na ile można ocenić ze zdjęć – ma gumowane wykończenie i metalowe ramki na bokach. Nie wygląda więc „ładnie”, za to prezentuje się jak rasowy pancernik.

Smartfon zapewnia wytrzymałość IP68 i MIL-STD-810G. Wyposażony jest w ekran 5,9 cala Full HD+ (2280 x 1080), moc do pracy dostarcza mu układ Helio P70, wspierany przez 6 GB RAM. Na aplikacje i dane otrzymujemy 128 GB pamięci wewnętrznej typu UFS 2.0. Lokalizacje zapewniają cztery systemu pozycjonowania: GPS, GLONASS, Beidou i Galileo.

Szczególnie ciekawie przedstawia się sekcja fotograficzna – to połączenie matryc 21 MPix (Sony) + 8 MPix 130 stopni + 8 Mpix oraz aparatu 16 Mpix do selfie.

Godna uwagi jest także bateria 6300 mAh z szybkim ładowaniem 24 W (12V 2A), które ma w 30 minut ma napełnić akumulator do 55%.

Nie zabrakło też ładowania bezprzewodowego 10 W. Ale to nie wszystko – DOOGEE S68 Pro wyposażony jest też w funkcję bezprzewodowego ładowania zwrotnego 5 W, można więc z jego baterii zasilić akcesoria lub nawet inny smartfon.

 

 

Kiedy DOOGEE S68 Pro pojawi się oficjalnie i w sprzedaży, a także za ile, jeszcze nie wiadomo. Na pewno nie będzie to jeden z tych tańszych modeli, więc należy oczekiwać kwot rzędu 1200 – 1400 zł (w Chinach).


Facebooktwitterredditlinkedinmail