CUBOT też ma swój wodoszczelny głośnik i można go kupić w Polsce

Jeżeli propozycje z majówkowego przeglądu głośników wodoszczelnych wydały się Wam niewystarczające, to warto zwrócić uwagę na jeszcze jeden model, który właśnie zadebiutował na polskim rynku. CUBOT E01 to odporny na działanie wody z dźwiękiem głośnik 360 stopni, dostępny za całkiem przystępną kwotę.

CUBOT przedstawił swój bluetoothowy głośnik E01 w październiku 2018 roku, równolegle z nową serią smartfonów Quest. Teraz urządzenie można już kupić w Polsce dzięki ofercie dystrybutora CUBOT Polska.

 

Wygląd głośnika CUBOT E01 zdradza dużą inspirację produktami topowych marek sprzętu grającego, zwłaszcza JBL. Głośnik średniej wielkości (183 x 111 x 103 mm) o wadze 390 gramów nie zmieści się raczej do kieszeni, bo ale nie będzie stanowił dużego obciążenia w torbie lub plecaku. Wbudowany zaczep na smycz lub linkę pozwala także na zamieszenie głośnika. Szczelność w standardzie IPX6 gwarantuje wytrzymałość na nawet bardzo duże zachlapanie, np. podczas ulewnego deszczu, nie należy jednak narażać głośnika na zanurzenie. Oznacza to też, że CUBOT E01 nie ma jasno określonej odporności na wnikanie pyłu.

Deklarowana przez producenta moc RMS to 2 x 6W. Głośnik CUBOT E01 pozwala na uzyskanie efektu dźwięku dookolnego 360 stopni TRUE SOUND. Za emisję dźwięku odpowiadają dwa aktywne przetworniki oraz dwa pasywne radiatory zapewniające mocne basy. Ciekawą funkcją jest True Wirelles Stereo (TWS), czyli możliwość podłączenia dwóch takich samych głośników i podzielenia na kanały lewy i prawy, co zapewnia jeszcze lepsze wrażenia słuchowe i większą moc.

Głośnik Bluetooth CUBOT E01 komunikuje się ze źródłem dźwięku za pomocą złącza Bluetooth 4.2 (do 10 metrów) lub portu AUX. Wbudowany mikrofon pozwala na prowadzenie rozmów głosowych za pośrednictwem sparowanego smartfona.

Akumulator o pojemności 2200 mAh powinien zapewnić według producenta do 10 godzin odtwarzania muzyki.

Na polskim rynku głośnik został wyceniony na 149,99 zł. Dystrybutor udziela gwarancji na 24 miesiące.


Facebooktwitterredditlinkedinmail