Cat S62 Pro z termiczną kamerą FLIR już wkrótce. Premiera w sierpniu

Firma Cat Phones zaprezentowała ostatnio smartfon Cat S42, który jednak nie wywołał entuzjazmu wymagających użytkowników pancernych urządzeń. Jak będzie z reprezentantem najwyższej linii – modelem Cat S62 Pro? O tym przekonamy się już wkrótce, bo producent zapowiada premierę nowego flagowca.

Nazwa modelu Cat S62 Pro oznacza, że będzie to następca ostatniego jak dotąd modelu z flagowej linii – Cat S61 sprzed dwóch lat.

Od 2018 roku wszystkie przedstawiane przez Cat Phones smartfony były modelami niższej lub średniej klasy, które trochę zniechęcały przeciętnymi parametrami i niskiej klasy układami MediaTeka. Teraz jest szansa, że firma sięgnie po jeden z topowych procesorów z linii Helio P lub nawet wróci do Snapdragonów.

Zapowiedź modelu Cat S62 Pro znalazła się na głównej stronie producenta, firma zamieściła też zajawki w mediach społecznościowych i film na YouTube. Pełna specyfikacja tego modelu nie została jeszcze ujawniona, ale jest kilka wskazówek, czym będzie ten telefon.

Cat S62 Pro ma obudowę o wytrzymałości IP68 i MIL-STD-810H i jak wynika ze zdjęć, ma niewielkie wymiary i grubość. Z tyłu znajduje się perforowana powłoka zapewniająca wygodny uchwyt, widać także czytnik linii papilarnych i podwójny aparat fotograficzny. Boki telefonu zostały wzmocnione metalem.

Producent zapowiada, że smartfon wytrzyma upadki z wysokości 1,8 m, jest też odporny na wibracje, wysokie ciśnienie i działanie słonej mgły.

Jeden z aparatów to kamera termiczna FLIR, znana już z poprzednich modeli z linii S6x. Zastosowanie tego modułu może okazać się pomocne w pracy techników, hydraulików, budowlańców, ale także na przykład weterynarzy.

Premiera modelu Cat S62 Pro zapowiedziana została na sierpień, Wtedy też dowiemy się, czy firma Cat Phones jest w stanie konkurować jeszcze z chińską konkurencją, która też wprowadziła na rynek pancerne smartfony z termicznymi kamerami FLIR.


Facebooktwitterredditlinkedinmail

Komentarze do: “Cat S62 Pro z termiczną kamerą FLIR już wkrótce. Premiera w sierpniu

  1. Wstrzymuje sie z zakupem telefonu bo czekam co zaoferuje CAT S62

  2. Jade na S60 od czterech lat i jestem zadowolony na maxa, odpuściłem S61 i czekam na 62 PRO ślinka cieknie …