Casio WSD-F30 Pro Trek w edycji specjalnej SC: szafir i kompozytowa bransoleta

Firma Casio opracowała specjalną, limitowaną edycję swojego smartwacha WSD-F30 Pro Trek. Zegarek w wersji WSD-F30SC otrzymał szafirowe szkło i kilka innych dodatków, które zmieniają charakter tego turystycznego modelu na bardziej miejski, a wręcz nawet salonowy. Cena oczywiście też jest wyższa.

Okazuje się, że Casio przygotowuje limitki nie tylko swoich standardowych zegarków Pro Trek, ale także pomyślała o dodaniu szczypty prestiżu smartwatchowi WSD-F30 Pro Trek. Ten dość ciekawy model z systemem Wear OS nie jest dostępny w oficjalniej sprzedaży w Polsce, a jego elegancki wariant WSD-F30SC tym bardziej pozostanie poza naszym zasięgiem. W sprzedaży znajdzie się tylko 1000 sztuk tego modelu i najprawdopodobniej wszystkie trafią do sklepów tylko w kraju producenta.

Cóż takiego szczególnego ma w sobie Casio WSD-F30SC Pro Trek? Przede wszystkim, w porównaniu do wersji standardowej, zmieniło się szkiełko – teraz jest to szafir. Szafirowe szkła są bardzo trudne do zarysowania, co zapewnia niemal wieczną nieskazitelność i przejrzystość, ale z drugiej strony łatwiej też je stłuc. Edycja specjalna WSD-F30SC otrzymała też kompozytową bransoletę w kolorze matowej czerni. Bransoleta składa się z ogniw łączących metal i gumę, dzięki czemu całość jest odporna, ale też elastyczna i sprężysta.

Od zwykłego WSD-F30 wersja SC różni się także detalami koperty. Bezel ma kolor granatowy, który w połączeniu z matową czernią i akcentami z różowego złota ma przypominać nocne niebo nad miastem. Różowe złoto użyte zostało także do wykończenia koronki, bocznych przycisków oraz śrubek przy teleskopach. Dekiel Casio WSD-F30SC wykonany został z kutej stali nierdzewnej, a całość dostarczana jest w eleganckim opakowaniu.

 

 

Tysiąc sztuk Casio WSD-F30SC trafi na rynek japoński w czerwcu. Cena? 100 tysięcyjenów, czyli blisko 3400 zł. Podstawowa wersja Casio WSD-F30 Pro Trek kosztuje tysiąc złotych mniej.

Więcej na temat podstawowej wersji Casio WSD-F30 Pro Trek:

Casio WSD-F30 Pro Trek w sprzedaży od 18 stycznia 2019


Facebooktwitterredditlinkedinmail