Blackview zapowiada BV6100, czyli „największy na  świecie pancerny smartfon”

Firma Blackview zapowiedziała zbliżającą się premierę modelu BV6100 – smartfonu tak dużego, że równie dobrze pasowałoby do niego określenie „mały tablet”. W słowach producenta, że to „największy na  świecie pancerny smartfon” nie ma więc wielkiej przesady.

Premiera Blackview BV6100 spodziewana jest jeszcze w lipcu, więc może to nastąpić lada dzień. Niestety, niewiele jeszcze wiadomo na temat nowego modelu. BV100 ma ekran o przekątnej 6,88 cala w proporcjach 19:9 i że smartfon będzie spełniał normy odporności IP68 i IP69K oraz MIL-STD-810G. Czyli zapewni wysoką pyło- i wodoszczelność nie tylko na zanurzenie, ale także na działanie wody pod wysokim ciśnieniem. Energię dostarczy akumulator 5580 mAh, a moc do pracy – procesor Helio A22, raczej marny. Pamięć RAM wyniesie 3 GB, a ROM – 32 GB. Z tyłu znajdzie się też podwójna kamera Sony 8 Mpix. Nie zabraknie wsparcia dla NFC.

Ze zdjęcia BV6100 zamieszczonego na stronie Blackview można ponadto wywnioskować, że smartfon będzie miał niewielkie ramki, przedni aparat w prawym roku ekranu i metalowe wzmocnienia na bokach obudowy.

Wzornictwem BV6100 przypomina trochę zeszłorocznego flagowca BV9600 Pro, co na pewno jest dobrą  wiadomością – złą by było podobieństwo do flagowca tegorocznego, BV9700 Pro, stylizowanego na Transformersa.

 

Co ciekawe, Blackview BV6100 pojawiał się już we wcześniejszych przeciekach, a nawet na zdjęciach, ale producent nie poinformował o tym modelu. Teraz to się zmieniło i wiadomo, że już na dniach będzie premiera.

 

 

Czytaj też:

Blackview BV9700 Pro – koniec kampanii na Indiegogo, ruszyła przedsprzedaż


Facebooktwitterredditlinkedinmail