Blackview BV9600 Pro – jak wygląda, jak działa… Zobacz wideo

Blackview BV9600 Pro to jeden z najciekawszych wzmocnionych smartfonów, jakie wyszły w zeszłym roku. Rynkowa premiera tego modelu odbyła się w listopadzie, więc tak naprawdę jest to flagowiec Blackview na 2019 rok. Od innych pancerników BV9600 Pro wyróżnia się niezłym ekranem Super AMOLED o przekątnej 6,2 cala (19:9), ma też całkiem przyzwoity układ MediaTek Helio P60, który zapewnia lepsze osiągi niż najpopularniejszy we wzmocnionych telefonach Helio P23.

Blackview BV9600 Pro ma też kilka innych ciekawych cech, które sprawiły, że trafił na wysokie miejsce do mojego podsumowania „Najlepsze pancerne smartfony 2018: TOP10”. Niestety, jak wiele innych wartych uwagi wzmocnionych modeli, dostępny jest w sprzedaży tylko w chińskich sklepach on-line, nie można go więc dokładnie obejrzeć przed zakupem.

Ten problem przynajmniej w części rozwiązuje wideo nakręcone przez Blackview. Tak, to film producenta, więc nie zobaczycie tam ewentualnych mankamentów tego urządzenia, ale nie jest to zwykła reklama, tylko sprzętowy przegląd „hardware feature”. Na wideo pojawia się sporo ciekawych ujęć, które pokazują, jak Blackview BV9600 Pro wygląda z bliska i jak działa w nim system. Nie wiem jak Wam, ale mnie się ten model podoba.

Blackview BV9600 Pro dostępny jest na oficjalnej stronie producenta za 449 USD, czyli niecałe 1700 zł. Co jednak ciekawe, w sklepie Blackview na AliExpress w tej chwili telefon dostępny jest w promocji za 390 USD, czyli 1468 zł. Wciąż sporo, ale taniej chyba nie będzie.

Czytaj także:

Przedsprzedażowa promocja Blackview BV9600 Pro i Plus: potężny pancernik z ekranem Super AMOLED za 1400 zł

Facebooktwittergoogle_pluslinkedinmail

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o